Jos joku ois tehny samalla tavalla teille ku mika teki sorellalle ni olisko se oikeutettua?vaikka ois kuin kännissä!!!!ette tiiä vasta sit ku ootte tommosen kokenu!!!!
Ajatelkaa nyt omalle kohalle!!!
a_nu85
11656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mutta silti.. aamulla ei krapulaa tms..
voisko mitenkään olla et sonera filmas sammumist..
salaliittoteoria-teoria
että salaliittoteoria huh huh...
ei pahemmin ole mun makuun mutta tolla asenteella omalle kohalle kyllä!
TYHMÄ KÄYTTÄYTYY TOLLA TAVALLA!!! SE, JOKA HALUAA PARRUA HANURIIN!
mikään käytös. pukeutuminen jopa ehdotus tai laupaus ei oikeuta avuttomassa tilassa olevan henkilön hyväksikäyttöä eikä yritystä.
mut kyse olikin siitä omasta käyttäytymisestä!! Vai olenko ainut nainen joka ei käyttäydy tolla tavalla ja haali itseään tohon tilanteeseen??!!!
oikeuta ei.
ajatteleppa vielä toistekki päin
uhrina selvinkinpäin. Jotkut on vaan sikeäunisia.
Eihän tuo oikeutettua ole kun tiedottomaan ihmiseen kajoaa, mutta mikä tässä maailmassa oikeutettua on?
Mun muija on rikollinen kun vähä välii öisin herään siihen kun se suullaan lutkuttaa ja vonkaa mun kullia ja saman kaavan olen oppinut itsekin, aika yllätyksellistä. Tuo on ihan selkeä tilanne et se nainen tunsi kokoajan mitä tapahtu,nautiskeli vaan silmät kiinni paikoillaan.(ei uskaltanut kameroiden takia 'irtautua', mahdollisimman paikallaan niinkuin mitään ei tapahtuisi/liikkuisi kun kamerasta katsoo miljoona silmäparia.) Halus meinaa kovaa kankea niin paljon ja homma kaatu siihen kun oltii teeveessä, sääli. Ei Mankilla tainnu olla sen puolee kovuudesta pulaa kun keppi oli ojossa kun sängyn laidalle istahti BB:n käskyn takia.
uhrina selvinkinpäin. Jotkut on vaan sikeäunisia.
Eihän tuo oikeutettua ole kun tiedottomaan ihmiseen kajoaa, mutta mikä tässä maailmassa oikeutettua on?