tässä

3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on alkamassa nukkuun ni käsketään bb:n luo, bb tosiasiassa raivona koska mika luovutti ja bb:n omat runkkaus hommat jäi kesken!
PERVO MIKÄ PERVO!

Äänestä
  • sama mieleen. ei tossa kyllä mitään päässy tapahtumaan. ihme touhua tää "skandaali"..

    Äänestä

  • .. se mika ainakin heilu jos nukkumaan muka käymäs oli.. ei siin ihan totta kyl paljon kerenny tapahtua, mut ei se mika nukkumaankaan ollu käymäs..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


video kirjoitti:

tapahtuneesta http://video.google.com/videoplay?docid=710187337160568795

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu