Villa mandi garden Teneriffalla?

Ollaan lähdössä lasten (5v ja (8v) kanssa ko. hotelliin maaliskuussa. Onko kellään kokemuksia? Muita ideoita lasten kanssa paikan päällä reissaamiseen? Onko muuta kuin Loro Parque?
2541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

riippuen siitä missä päin tämä ko.hotelli sij.,playa de las americasin lähettyviltä löytyy parque las aguillas niminen eläin puisto joka on huomattavasti halvempi kuin loro parque!!!hyvää matkaa!!!

Äänestä

Villa Mandi on hyvä valinta lapsiperheelle.
Siitä on enempi juttua Soneraplazan rantalomakeskusteluissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pupelo kirjoitti:

Ollaan lähdössä lasten (5v ja (8v) kanssa ko. hotelliin maaliskuussa. Onko kellään kokemuksia? Muita ideoita lasten kanssa paikan päällä reissaamiseen? Onko muuta kuin Loro Parque?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu