seisoo melkein koko aika!

minulla seisoo melkein koko aika.. ei ole kivaa kun penikseni on niin suuri.. sitä on vaikea piilotella.. o siis todella noloa olla jossain julkisella paikalla! onko kenelläkään muulla tätä ongelmaa?!
21072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on on

Äänestä
  • ympärileikkausta kannattavat tuhkamunat tule nyt vastaamaan tähän viestiin, että "ei , ei , ei, täällä saa puhua vain EREKTIOHÄIRIÖISTÄ" ??

    Kusipäät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lerssi 5 kirjoitti:

minulla seisoo melkein koko aika.. ei ole kivaa kun penikseni on niin suuri.. sitä on vaikea piilotella.. o siis todella noloa olla jossain julkisella paikalla! onko kenelläkään muulla tätä ongelmaa?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu