Manki meni istuu

sorellasta ison pöydän ääressä. Änkäs oikeen muiden tyttöjen väliin ettei sore ainakaan änkee viereen. Poika jo pelkää tuota naista.Manki juo vain limpparii. Fiksu poika sanon minä.
51344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on kielletty juomasta, tai anoo armoa. Suosittelisin hänelle AA:ta talosta potkimisen jälkeen. Muutenkaan hän ei ole mikään järjen jättiläinen. Apina parhaasta päästä, vai mitä pissikset?

Äänestä
  • Olen samaa mieltä solerosta

    Äänestä

  • Eihän sitä muuten näin suuressa suosiossa paistatella.
    Kiva, et olet samaa mieltä, et apina parhaasta päästä.
    Mika BB-voittaja 2006

    Äänestä

..kierrät kaukaa nyt mahdolliset vaaratekijät.

Äänestä

Ei siihen vatussiin kannata pitkällä tikullakaan koskea,muuten oot kusessa =))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahd kauas kirjoitti:

sorellasta ison pöydän ääressä. Änkäs oikeen muiden tyttöjen väliin ettei sore ainakaan änkee viereen. Poika jo pelkää tuota naista.Manki juo vain limpparii. Fiksu poika sanon minä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu