Sorella

Tiedoksi vain, että jos ihmisen kulmakarvat kohoavat hänen jotain väittäessään, henkilö valehtelee.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

je, solero valehtelee. niin huono näyttelemäänkin..

Äänestä

Hei oikeesti vittu jumalaura :DDDDDDDDD vittu oikeesti se sorella oi heril ja tykkäs vitusti ku monkey vaa hyväili sitä ja RGJHT JOD monkey tippuu ni vittu en kato enää tota!

Äänestä

Ei muuta kun kunnon touhua joka sängyssä. Ei kai ketään asukkaista sinne ole väkisin raahattu.

Jos se niin mahdottoman tarkkaa on BB:n suunnalta niin hommatkoon kaikille naisille oma avustaja joka pitää kädestä kiinni, ettei mitään vaan tapahdu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valehtelee! kirjoitti:

Tiedoksi vain, että jos ihmisen kulmakarvat kohoavat hänen jotain väittäessään, henkilö valehtelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu