Mun mielestä tommonen on jo niin shokki-asia kuulla että psykiatri ois ollu paikallaan jo aikoja sit mut mitään ei tehä vai tehäänkö?Tietääkö joku?
Miks BB ei hommaa Sorellalle apua?
a_nu85
132051
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllähän se nyt tarttee vaikka minkälaista apua!!! Mietippä nyt vähän, idiootti!!!
Minkähän takia?ku haluan että Sorella sais apua.
Mihin se apua tarttee, kysyn vaan?? Feikkaamiseen kyllä, just.Mitään ei ole tapahtunut, joten ihan turha ihmetellä avuntarvetta!!!
Ihan ylettömästi liioitellaan tätä juttua. Itse väkivaltaisesti raiskattuna tiedän mitä on joutua vallanhaluisen sekopään ruhjomaksi ja sairaalan moneksi viikoksi.
Tämä Mika/Sorella asia EI ole kovin vakava, typerä vain.
Mikalle myös apua.
Ei tuo Sorella vaikuta kovin shokissa olevan. Juuri voitti krokettipelin.
kylläpä näytti tosi shokissa olevankin.. oli ihan mainoskikka vaan, tai sit on vaan tavarastaan huoleton!
nimimerkillä kokemusta on tuttavapiirissä.
shokki tai ei mutta jos psykiatria tai lääkäriä ei sorella tapaa niin suomen valtiossa on pahasti asioita väärin.tosi vakavasti siis otetaan BB:n osalta tää juttu verrattuna Heidin juttuun. :-(
no eipä tuota palj näyttänyt haittaavan. Itkeskeli vaan eilen sitä ku häntä ei nyt valittu arvauskilpailun arvaushenkilöksi.
ei näyttänyt itkeskelevän ollenkaan sitä, että moneky-boy veti housut kinttuihin.
Sorellalla on torjuntareaktio päällä. Normaalia vaikeissa tilanteissa.
koko illan itki vaan ku ei menny nallekarkit tasan illan pelissä, ei muistanu aamua ollenkaan, et jos apua tarvii et peli ei suju ni jo on.
arsyttävä akka, ei se mitään apua tarvi, eiköhän olis pyytänyt jos olis tarvinu, myöhemmin jo hiero ja halaili mikaa ja naureskeli. se siitä avusta!
psykiatrista apua, nyt kaikki avustusjärjestöt huomio.
Posttraumaattinen stressi vähintäin tulee porukalle kokemuksesta.
nyt pelaavan - mihinkähän tää taas johtaa?