Ipod ee toomaa!!!

Ostin tommosen ja yritin ladate widowsilla ladata musaa sinne mut se ei tunnista koko vehettä.
Miten saan koneeni tunnistamaan ipodini?
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ipod on applen viimeinen oljenkorsi mailmassa jossa pc jyrää.

Äänestä

Jos sulla on Windows XP, niin on jotain vikaa siinä podissa... jos vanhempi Windows niin ei joko pidäkään toimia tai sitten toimii, mutta vaan ajureilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


I.P.O.D kirjoitti:

Ostin tommosen ja yritin ladate widowsilla ladata musaa sinne mut se ei tunnista koko vehettä.
Miten saan koneeni tunnistamaan ipodini?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu