mua kiinnostaa aivan äärettömästi kaikki taikaan liittyvä...hyvällä tapaa kuitenkin... kaiken maailman taikomisista, uskomisista ja palvomisista mä aion jäädä pois.
asiaan...mä tarvitsen MUSTAN RAAMATUN, sillä mä olen kuullut siitä vain vähän ja musta on ihanaa lukea oikein paksua huuhaata.
tämä on erittäin tyhmä tapa kysyä asiaa, mutta yrttänyttä ei laiteta... onko kellään myydä mulle mustaa raamattua??? ei siis mustan väristä, vaan oikeaa "pimeiden taikojen" kirjaa... mun vanhemmat on hävittänyt omansa, koska ei ne koskaan sitä tarvinnu...
MUSTA RAAMATTU
4
456
Vastaukset
- Chick
Mulla on mut se ei oo myytävänä!!
Mielenkiintoinen kirja täytyy myöntää!!- se tavallinen!
jos muutat mieles, ni ilmottele!
- Nakero
Ketä kiinnostaa musta raamattu? Se vie kadotukseen. Valitse mieluummin oikea Raamattu, ainoan oikean Jaakobin ja Iisakin Jumalan Pyhän Hengen kautta inspiroiva, pelastukseen johtava kirja. Ja jos haluat sen väriltään mustana, se onnistuu. Ja tätä kirjaa saa sitten ilmaiseksi, tai jos on netti käytössä, voit lukea sieltä ilmaiseksi. Kumpaa haluat elämäsi lopuksi, taivaan vai helvetin? Musta raamattu johtaa kadotukseen, Jumalan Raamattu johtaa Jeesuksen luo ja taivaaseen.
No ilmeisesti se kiinnostaa sinua, koska onnistuit kaivamaan esille asiaa koskevan ketjun VUODELTA 2003!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38879Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30613Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26558Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536- 24531
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17513Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16492