Suvikasteenkennel?

Hei,

Oletko ottanut koiran suvikasteenkennelistä?
Suosittelisitko, että minunkin kannattaisi ottaa vaavi sieltä?
81003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Moi joo kyllä voin suositella olen itse ostanut kyseisestä kennellistä parikin koiraa ja ovat tosi hyviä ja hyvistä vanhemmistä.

Äänestä
  • Mun mielestä PÄHKINÄN KENNEL on ehdottomasti paras, erittäin hyvät koirat ja näkee, että Pähkinä rakastaa rotua! Ei kai Suvikasteessa mitään vikaa ole, hyvä paikka sekin varmaan! Me otettiin Pähkinän kennelistä

    Äänestä

Joo, suosittelen suvikasteenkennelia!

Äänestä
  • En voi suositella, valitan.

    Äänestä

^ perusteluja olisi kiva kuulla. siis puolin kuin toisin.

Äänestä

menepäs lukemaan chihuahua.cjb.net
sieltä löytyy suvikasteen kennelistä tietoa...
ja niiden tietojen perusteella EN suosittele..

Äänestä

minä suosittelen olen ostanut suvikasteen kennelistä neljä koiraa ja kaikki ovat olleet koko elämänsä terveitä.

Äänestä

Eikös tällä ole rekisteröintikielto???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cinja kirjoitti:

Hei,

Oletko ottanut koiran suvikasteenkennelistä?
Suosittelisitko, että minunkin kannattaisi ottaa vaavi sieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu