Kaki ja tytöt

Kaarlo tippuu seuraavassa äänestyksessä ja Mikan hakevat poliisit tulevalla viikolla, niin Kaki ja tytöt jäävät taloon.
4654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja äijähän on pornomestari.

Äänestä

eiköhän ala Kakin katkarapu maistua.

Äänestä
  • ..maukas

    Äänestä

hih,hiiih olis kakifantti haltijoissaan, mitähän juttu sit tulis..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr.pervo kirjoitti:

Kaarlo tippuu seuraavassa äänestyksessä ja Mikan hakevat poliisit tulevalla viikolla, niin Kaki ja tytöt jäävät taloon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu