ja äkkii kyl on rikkonut koko ilmapiirin talossa ja siitä tosiaan on hyötynyt vain Mira joka yrittää lirkutella kaikin tavoin Soren kaulas voi voi meitä!!Kaikil on kumma mielikuva et opet olis jotenkin fiksuja mut olen työssäni nähnyt et viina maistuu ja miehet kans!ja sit itketään ku töissä on niin vaikeeta ja oppilaat ilkeitä. Voi ku sais Miran ja Soren yhdessä ulos. Kaikki muut omal tavallaan kivaa jengiä mut noi kaks hyi olkoon
Sore pois
N57
5629
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Taas yksi 15-vuotias "ihan-totta-olen-57-vuotias-nainen" siellä tilittää niin selvällä teinix-kielellä. Näin räikeä feikki näkyy Plutoon asti... =)
et 57 olen syntynyt mut en viel kuitenkaan mummo.Ja kun oen näin vanha niin pitäskö mun jotenkin rakastaa tota Sorea ja Miraa. Jos viel osaisit lukea niin 15 vuotiaana en olisi työssäni voinut seurata ns.akateemisesti sivist. ihmisten elämää etrenkin ku viinaa tarjolla ja viel ilmaiseksi!
Sore on ihan ok ja Mira ainoa täysjärkinen ja mukava nainen talossa.
VITUT MITÄÄ MIKAA POIJJES!!!!!!!!!!
MIRA ON HUTSU!!!!!
vähän mitä kirjottelee.. ettei vaan itse sorru rikolliselle tielle.
Aika julkisesti mielestäni haukuit tavallista kansalaista.. kunnianloukkaus saattaisi tulla tapauksessasi kysymykseen..!