Naisvalittajiako

mutta mies valittajia ei??? Siis talossa on kaks akka valivalivalittajaa ja sitten kale miehissä. Ihmisetkö sit haluaa katella kahta nais kalattajaa ennemmin ku yhtä miestä. Pitäähän siellä miehissäkin joku olla joka valittaa.
2382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitä sitten porukka tapittais ruuduntakaa päivät pitkät.

Äänestä
  • kamera kuvaa niitä , niin rupeavat kotkottamaan..:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa olla kirjoitti:

mutta mies valittajia ei??? Siis talossa on kaks akka valivalivalittajaa ja sitten kale miehissä. Ihmisetkö sit haluaa katella kahta nais kalattajaa ennemmin ku yhtä miestä. Pitäähän siellä miehissäkin joku olla joka valittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu