jauhaminen...me ei voida tehdä asialle mitään..(itse en pidä ketään syyllisenä kun mitään ei tapahtunut ja piste)....
lopettakaa jo
mikasta ja sorellasta
4
377
Vastaukset
- *********************
ei nää kahelit mitään lopeta...spammaus suurta huvia.ja pahemmax menee kun tuomio tulee.fucking fools!
miks ei voi kaikkia noita tosta aiheesta olevia laittaa yhen otsikon alle.kuinkahan monta uutta on jo avattu yhen ja saman asian puimiseen.
- pikkuveli69
ja jos johonkin vanhaan topicciin vastataan se voisi"pompata" takaisin sivu ykköselle eikä jäädä sivu seiskalle.
- just just
Katsokaa se video tapahtuneesta. Jos syyte nostettaisiin, niin tuomio tulisi varmasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.677754Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652793- 1571971
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181968Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191922Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381811Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291632- 1021477
- 381361
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411236