Mun mielestä talon yhteishenki kärsi kun Sorella tuli taloon.Kaikki jotenkin kuin varautuneita,ei ollut enää sama fiilis sunnuntain suorassa lähetyksessä kuin ennen.Ja ennen kun ovat ottaneet keittoo,ei ole ollut kenenkään naisen kans tommosta,ei kukaan oo tuolleen pussaillu ja lääppiny niinku Sorella.Ja nyt sitten haluaa miesten huoneeseen asumaan,kun miehiä vähemmän.Aikamoinen narttu!Sääliksi käy Mikaa,vaikuttaa paljon Mikan elämään toi ällö tapaus,johon Mika ei yksin ole syyllinen,siihen tarvitaan kaksi.
Mitä mieltä muut?
pettynyt
5419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mielestäni naisten puolella on taas menty metsään, kuten yleensä käy. Eli Jenni ja Hanne ovat pari, muita sorsitaan. Miksei ole reilun pelin henkeä?
Kaarloa lainatakseni " kaikki oli hyvin ennen kun toi miestennielijä tuli"
Olen huomannut saman,ja Kaarlo ilmaisi asian juuri oikeilla sanoilla.Alusta asti olen seurannut BB:tä ja harmittaa kun meni huonompaan suuntaan tuon naikkosen tultua,mutta toivon että olisi seuraavassa äänestyksessä,kyllä kansa tietää kenet äänestää pois.Ja jotenkin tuntuu että onko tuo nainen täysin epävakaa,ei kestänyt sitä kun ei ensimmäisellä kerralla onnistunut benji tehtävässä,olisi pitänyt yrittää heti perään toisen kerran,niin syöksyi itkemään makuuhuoneeseen.Onko hänellä joku näyttämisen tarve että osaan kaiken ja saan kaiken,myös nuoren söpön pojan.
Raiskaus ei ole KOSKAAN yhteinen sopimus!!!
muttakun ketään ei ole raiskattu, eikä mitään muutakaan siihen liittyvää.