Weret seisauttawa Q3!

kyyti tulee olemaan kylmää, ikivelkaisille ei jää muutakuin pankin ilmapallo.
3399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

q2 luvutkin tulevat vasta kuukauden päästä ja nekin on jo surullista luettavaa.

Äänestä

Kaikki on kiinni vertailupohjasta.

Jos ja kun Q3 2005 on kova, niin Q3 2006 näyttää optisesti y-o-y vertailussa kehnolta, vaikkei sitä olisikaan.

Äänestä

joten tasoissa ollaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanansaattaja kirjoitti:

kyyti tulee olemaan kylmää, ikivelkaisille ei jää muutakuin pankin ilmapallo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu