Juu, eli mulla on sellanen ongelma että mun terskan "alapää" (siis se mistä terska alkaa) on ihan vitun arka! siis se on niinku ihan sellanen violetin värinen!! eli, mistä moinen?
HJÄLP!!!
kookkokook
6618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mullaki se on jostain syystä violetin värinen, arka se ei kyllä oo. Huomasin oudon värin jo vuosia sitten. Näytin sitä huvikseni lääkärille kesällä kun kävin muutenkin lääkärissä, väitti että se on joku harmiton pikmenttimuutos eikä huoleen ole aihetta.
Väri tietenkin aina pistää silmään eikä samanlaista ainakaan törkyleffoissa kellään ole ollut. :I
se on aika monilla violetin värinen....
johtuisko siitä että siellä on enemmän verenkiertoa..?
Yhdyn(tä) joukkioon tähän, jossei oo jäseniä vähän, nääs violettialkuterskaisten kerhoon, kiedon munani samettiseen verhoon, väännän siihen kunnon mällit, ja katson sitä ja saan sydäntällit.
The END.
Ota saipoota ja vettä ja pese aamuin illoin, niin lakkaa tulehdukset!
alapäätä EI PESTÄ saippualla eikä millään muullakaan aineella! pelkkä vesi. tämä sen takia että ihon luonnollinen bakteerikanta joka etenkin genitaalialueella on runsas, vahingoittuu pesuaineista ja haju- sekä tulehdusongelmat ovat taattu.
=)))))))))))))))