Ostin...

RS125
JA
VITTU
SE
KULKEE
KOVAA
KU
LAITOIN
SIIHE
TEHARIN
JA
POISTIN
KURISTUKSET
NYT
KEULII
KUTOSELLAKI
JA
RÄMISEE
NIIN
VITUN
KOVAA
ET
NAAPURIN
PAPPA
TULEE
RIAHUU
ULOS
:D
1221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JOOO

NO


VOIT


VARMAA


MYYÄ


SEN


SITTE


MULLEE!!!?!?!???!?!?!?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aprilia... kirjoitti:

RS125
JA
VITTU
SE
KULKEE
KOVAA
KU
LAITOIN
SIIHE
TEHARIN
JA
POISTIN
KURISTUKSET
NYT
KEULII
KUTOSELLAKI
JA
RÄMISEE
NIIN
VITUN
KOVAA
ET
NAAPURIN
PAPPA
TULEE
RIAHUU
ULOS
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu