OSTIN...

VELIVENÄLÄISELTÄ JONKU MALAGUTI 125NSRZXTRSR turbocharger KEVARIN
JA
SE
KEWLII KYBÄLLÄ
JA
RÄTISEE
PAHEMMI
KU
UKIN VANHA
RUAHOLEIKKURI

:D
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JOO VITTU KULKEE VARMAA IHA TÄYZIIII





SAAAAAAAAAAAAAAAAAATANA!!!!

MYYXÄ SEN MULLE VAI






HÄH?



PLIIKKE


MYYJO VITTU NIIIKU OLIS JO





PRKL!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jiiiiiiiiiiiiiiiiop kirjoitti:

VELIVENÄLÄISELTÄ JONKU MALAGUTI 125NSRZXTRSR turbocharger KEVARIN
JA
SE
KEWLII KYBÄLLÄ
JA
RÄTISEE
PAHEMMI
KU
UKIN VANHA
RUAHOLEIKKURI

:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu