Katson bb:tä joka ilta. Mietityttää tuo Sorellan käytös Mikaa kohtaan. "kohuillan" jälkeen seuraavana päivänä Sorellan olisi pitänyt puolustaa Mikaa tuotantotiimille. Nainen puolusteli vain itseään katsojille ja kanssakilpailijoille. Ja mitä myöhempiin päiviin tultiin, niin tuntuu, että hän on vain mustasukkainen Sarille ja Miralle silmäyksistä Mikan kanssa. Sorella saisi olla vain onnellinen, että jokin noinkin hyvännäköinen tyyppi edes katsoo häntä... Kyllä open olisi kannattanut miettiä kahdesti ennekuin lähti leikkiin mukaan, kun niin kovasti pitää varoa kameroita ja omaa mainettaan! Toivottavasti Mikalle ollaan armollisia! Ja toivon mukaan tämä juttu ei pilaa nuoren ja komean pojan elämää!!!!
Halusin sanoa
KANTANI
4234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen sun kans ihan samaa mieltä. Kantsis tuotantotiiminkin miettiä, et mitä Mika on jo nyt kärsinyt kun päässänsä hautoo tätä asiaa. sorella ei puhuis Mikasta, et ihana ihminen jos olis jotain "pahaa" tapahtunut peiton alla. Kyllä Sorella vaan yrittää peitellä omaa "hölmöilyä" ja tavallaan kaataa koko syyn ainoastaan Mikan niskaan. tuotantotiimin olisi vaan aiemmin pitänyt viheltää peli poikki, koska näki jutun jo aiemmin. Eipähän olis tullut tolasta sotkua! Tätä mieltä minä ja en todellakaan hyväksyisi hyväksikäyttöä, mutta tässä ei sitä tapahtunut.
Se ei ole hyväksi käyttöä että vetää nukkuvalta housut alas ja painautuu paljasta pintaa vasten?
Miks Sorellan olis pitäny puolustaa Mikaa sen jälkeen mitä Mika sille teki?
"Kiitti et riisuit mun housuja ja yritit jatkaa menoa sen jälkeen ku mä sammuin. Sä varmasti huomasit mun sammuneen, koska yritit herätellä mua. Mut hei, mä puolustin sua silti, koska sä oot tosi IhQ ja teinit tykkää susta."
samaa mieltä olen. Sorella ei sovi taloon kun ei osaa ottaa asioita ollenkaan huumorilla..ja toivottavasti Mika ei joudu sen takii ulos.