A340

"Finnair lisää joulukuun alusta lähtien Tokion-vuorojaan. Tokion ja Helsingin välillä lennetään neljä vuoroa viikossa kahden sijaan. Reitillä käytetään Airbus A340-300 -konetta."

Eli eipä tarvi enää spekuloida kuinka pitkälle 757 lentää...
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

alkaa jurina kuinka pitkälle A340 lentää ja milloin eka romu tippuu?

Äänestä
  • Riittääkö varmasti se Naritan lyhyt kiitorata, vai pitääkö paluumatkalla tehdä välilasku? :)

    Siellähän Tokiossa voi olla kesäisin aika kuumaa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tokioon kirjoitti:

"Finnair lisää joulukuun alusta lähtien Tokion-vuorojaan. Tokion ja Helsingin välillä lennetään neljä vuoroa viikossa kahden sijaan. Reitillä käytetään Airbus A340-300 -konetta."

Eli eipä tarvi enää spekuloida kuinka pitkälle 757 lentää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu