Kuvake tehtäväpalkissa

Kun avaan IE:n niin tehtäväpalkkiin ilmestyy IE:n kuvakkeen lisäksi tyhjä kuvake.Mikähän se voisi olla?
2208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Klikkaa sitä oikealla korvalla > ominaisuudet niin näet mikä se on tai voithan poistaa sen kuvakkeen ei sillä ole siinä tehtäväpalkissa alhaalla mitään virkaa.

Äänestä
  • se häviää kun sitä näpäyttää.Ei siitä mitään ominaisuuksia löydy.Tyhjää vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jessie kirjoitti:

Kun avaan IE:n niin tehtäväpalkkiin ilmestyy IE:n kuvakkeen lisäksi tyhjä kuvake.Mikähän se voisi olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu