Mika palautettava taloon!

Mika poistaminen ei ollut kohtuullista huomioon ottaen hänen suosionsakin. Tutkinta olisi varmasti voitu aloittaa ilman Mikaakin, jos edes tarpeen.

nainen 35v eli ei teinifani
10831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mika palautetaan taloon heti kastroinnin jälkeen!

Äänestä

oli kilpailija miten suosittu tahansa...arvon 35v nainen:D

Poliisi ei tee päätöksiä tunteilla, toisin kun kaikki Mikan perään itkijät ja Sorellan lumpuksi haukkujat täällä! Poliisi tutkii puhtaasti vain ja ainoastaan faktaa!

Olen itseasiassa onnellinen, että saan elää yhteiskunnassa, jossa ihmisten asema tai suosio ei vaikuta, vaan kaikki on rikoslain alla samalla viivalla!

Äänestä

Ihan hyvä että mika poistu, oli aika outo tapaus tää.

Äänestä

Taitaa Mika olla se baarimikko, joka pokaa valomerkin aikaan ne kännisimmät akat tiskin reunalta ja panee niitä, hereillä tai ei.

Kehtaat vielä myöntää olevasi 35 ja kannattavasi naisten oikeuksien polkemista. Naurattaa ainakin minua.

Jos se antaa oikeuden riisua housut ja räplätä, että kännipäittään tekee alotteen ja menee vaatteet päällä samaan sänkyyn nukkumaan, ni aika monen naisen saa raiskata. Meidän pikku-ope vähän kokematon alkoholin suhteen ja estot poistuivat, ni se oikeuttaa mihin vaan?

Nyt toivon, että Kaki vetää kännit ja panee nukkuvaa Kaarloa peräreikään, että saadaan vihdoin väkivalta-Kaarlo tämmösen ajojahdin kohteeks, mihin Sorella on joutunut.

Äänestä

Toivotaan, että sinullekin kävisi samoin kuin Sorellalle kun kerran sellaista tunnut kannattavan. Muista kuitenkin, että sinä olet sen jälkeen muiden silmissä huora ja miehelle pitäisi sinun logiikan mukaan antaa päänsilitystä ja 50.000 euroa.

BB ei voi päästää Mikaa taloon, koska se kävi jo ulkopuolella. Ja vaikka päästäisi, niin luuletko Mikan olevan niin tyhmä, että nähtyään tämän kohun lehdissä jne, palaisi taloon? Vaikka onhan se aika lahopää, kun naureskellen kehuskeli muille talon asukkaille rattijuoppoustuomiostaan ja koululintsaamisista. Ei taida pojalla hissi kulkea ihan ylös asti...

Äänestä
  • Ennen kuin toi Tapaus Sorella oli, niin silloinkin Mikaa ahdisteltiin täällä "henkisestin"
    ja oltiin pistämässä ulos talosta.
    Mikä toi rattijuoppo juttukin täällä oli?
    Rumaksi jotkut haukkuivat, myös rusketustakin jotkut mollasivat.
    Ettei vaan ole kateellisia/katkeria ihmisiä täällä Mikaa vastassa!!

    Äänestä

Joo, samaa mieltä, Mika takaisin ja heti ja Sorella pihalle
T: Ei myöskään teinifani vaan nainen 26v

Äänestä

Vanhemmastakin ikäluokasta.

Äänestä

ei ei ei IKINÄ ENÄÄ. Onneksi lähti. Huh!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mika olisi voittanut bb 2006! kirjoitti:

Mika poistaminen ei ollut kohtuullista huomioon ottaen hänen suosionsakin. Tutkinta olisi varmasti voitu aloittaa ilman Mikaakin, jos edes tarpeen.

nainen 35v eli ei teinifani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu