Nainen oli täysillä mukana touhussa valehtelee että muka nukkui kukaan ei nuku niin sikeesti ettei herää tohon mutta miettikää ihmiset itse heräisitkö kännissä hän ei omien sanojensa mukaan ollut.
Nainen valehtelee
Rikpe
121731
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
haloooo! Nainen oli sammunut, tiedottomassa tilassa. Vähän eri asia kuin kevyt uni.
Eikä tuollaiseen tekoon ole oikeutta oli sitten sammunut tai nukkunut tai hereillä.
joo nyt ollaan oikeilla linjoilla naisen puolelta paskan jauhantaa koko homma.
Itse hän sanoi että ei ole ollut kännissä koska ei tullut krapulaa mies koitti jos kävisi säkä että sais mutta rupesi nukkumaan koska nainen ei vastannut lähentelyihin liioteltu homma koko juttu en ole itse vielä koskaan törmännyt sellaseen naiseen joka nukkuisi niin sikeesti että ei huomaisi lähentelyä
miks sorena sitten ensi kehnäsi siellä sänkyssä mikaa joka on joutunut elämään selipaatissa ja sitten muka sammuu viereen,haloo pahvi mieti vähän.Ja koko touhu olisi voitu keskeyttää jo aikasemminkii mutta annettiin vain ohjelman jatkua,ohjelma ihan perseestä
Niin se itsekkin sanoi...dummy
Sanoi vaan nukkuneen sikeästi....
Kunnon äänikortti koneeseesi, katso juttu sitten uudelleen äänien kera, niin totuus selviää sinullekin.
Sorella kertoi silloin kun talossa sattui palovamma Jennille, että hän on joskus nukkunut niin että käsi on osunut patteriin ja tuli palovamma. Lääkärikin oli ihmetellyt, ettei Sorella ollut herännyt siihen ajoissa kun patteri alkoi polttaa. Tuo vaan kertoo siitä, että Sorella on hyvin sikeäuninen. Mun eräälle sukulaiselle on muuten käynyt ihan samalla tavalla, että kun patteri oli sängyn vieressä, niin sillä oli yöllä ollut jalka siinä patterin kyljessä ja tullut palovamma eikä ollut herännyt kuin aamulla vasta herätyskelloon. Että kyllä se vaan on niin että voi niin sikeästi nukkua.
Tässä Sorellan tapauksessa muuten siis mikä liittyy Mikaan, niin kaiken lisäksi Sorella oli alkoholin vaikutuksen alainen ja vaikkei tv:ssä kehtaisi myöntääkään, niin varmaan sammunut. Videon perusteella se oli ihan kanttuvei. Sitä paitsi jos on sammunut ja on vielä sikeäuninenkin, niin tuskin siihen sitten helposti edes herää, kun toinen repii housuja alas.
muutama minuutti sittenhän sorela vikisi siinä mikan sylissä ku kissa ja sitten muka sammui ei mene läpi olisi mennyt omaan sänkyy eikä jäännyt siinä takapuoli pystyssä odottamaan
Naisen tuntevat tietävät hyvin mistä se pitää ja mitä se haluu yleensä seikkailuu ??????
Eikö tuo keskustelu jo piisaa.
Lopettakaa jo koko hössötys.
Onko joku teistä katteellinen Soneran tapauksesta?
sairas ohjelma. Lähetykset olisi heti lopetettava
äänikorttia takoitat sitä kuorsausta, niin kyllä se oli Kari joka siellä huoneessa kuorsasi!
Kummallista sinänsä, että jos MIka ottaa Sorellan nenästä kiinni, Kari lopettaa kuorsauksen ja kun Mika irrottaa otteensa Sorellan nenästä, Kari jatkaa taas kuorsaamista. Sitten taas kun Mika ottaa kiinni Toisen kerran Sorellan nenästä, taas Kari lopettaa kuorsauksen?? Näinkö se menee??
On varmasti vaikeeta käsittää että näinkin kiva kaveri tekee tällästä tiedottomalle naiselle, mutta rangaistus siitä pitää antaa. Ihan vaan opiksi kaikille, kun on päässyt ihmisiltä unohtumaan, mitä sanoo Suomen laki ja mikä on oikein ja mikä väärin.
Mitä tämmönen puollustelu opettaa Nuorisolle ja tuleville miehenaluille??
Kun joku sammuu, niin eiku vaan painamaan, yök.
Mitäs jos Mika olis ollu uhri, vaikka sen jälkeen, kun jätkät nuolivat toistensa kellejä?
Olis joku uroksista nukkunu Mikan vieressä ja kun Mika olis siinä pylly pystyssä, ihan tyrkyllä maannu, vetäny perseeseen?
Näinkin voi käydä.