gta3 & dodo

Kertokaa joku miten sillä dodolla oikeen lennetään, mun mielestä lentokoneella pitäisi pystyä lentämään vähän pidempään kuin viisi metriä. Ja miten sinne observatorioon pääsee?
siis gt3 pc versiosta on kyse.
1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo ei se Finnairi pitkään lennä. Oma enkka taitaa olla jotain reilut 20 sekkaa, lensin siitä asemalta keskimmäiseen kaupunkiin järven yli.

Observatoorioon ajellaan muistaakseni tietä pitkin missä ei näy keskiviivoja. (muistaakseni) Pohjoisessa Shoreside Valleyssä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flying v kirjoitti:

Kertokaa joku miten sillä dodolla oikeen lennetään, mun mielestä lentokoneella pitäisi pystyä lentämään vähän pidempään kuin viisi metriä. Ja miten sinne observatorioon pääsee?
siis gt3 pc versiosta on kyse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu