Jenni ulos

jo alusta lähtien, sillä täynnä itseään. Ei välitä muista ja tunnustettava kyllä, osaa määräillä ja johdatetta toisia mielin määrin.
4388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta Sorellaa vastaan eli ei tipu vielä... Hirveä ämmä on kyllä.

Äänestä

mun mielestä kaki manipuloi koko sakkia.

Äänestä
  • julkisesti hauku/komentele ketään. Vaikkei olekaan suosikkini, niin alkanut tuntua, että vähiten ongelmia aiheuttaneet Sari ja Kaki ansaitsisivat finaalipaikat.

    Äänestä

Menee jo liiallisuuksiin tuo Jennin määräily. Kahvinkeitot ja muut Jennin mukaan. Tarkoitus on toki olla oma itsensä, mutta kyllä talossa on tultava toimeen, ainakin yritettävä, toisten asukkaiden kanssa. Omavaltaisuus ei ole kovin solidaarista.Tuskin kaikki pitävät Jennistäkään, hän taas toitottaa toisille, ettei pidä heistä. Minusta sellainen on törkeää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Likka nostanut karvat pystyyn kirjoitti:

jo alusta lähtien, sillä täynnä itseään. Ei välitä muista ja tunnustettava kyllä, osaa määräillä ja johdatetta toisia mielin määrin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu