Hyvä BB!Teitte oikean teon kun poistitte Mikan talosta ja hänen toilailujaan tutkitaan poliisin toimesta!!
KENELLÄKÄÄN EI OLE OIKEUTTA KAJOTA TOISEEN TÄMÄN SITÄ HALUAMATTA TAI TIETÄMÄTTÄ!!
ETTEKÖ TE MIKAN PUOLUSTAJAT JO TAJUA SITÄ??!!
KENELLÄKÄÄN EI OLE OIKEUTTA KAJOTA TOISEEN TÄMÄN SITÄ HALUAMATTA TAI TIETÄMÄTTÄ!!
ETTEKÖ TE MIKAN PUOLUSTAJAT JO TAJUA SITÄ??!!
Vastaukset 21
Vanhimmat
jos se sorella olis tietämätön, muttakun akka ihan varmasti tiesi asiasta, tuskin se nyt muuten niitä housuja olisi nostanut ylös heti kun Mika lähti huoneesta!!!!!!
tasan tarkkaan ollut sammunut !
no eiköhän siihen herää kun big brother kuulutti mikan päiväkirja huoneeseen kun se kuulutus kuuluu isolla volyymil ja sorella ei ollut vielä kauan nukkunut..
ja laitto peitonkin paremmin päälleen!
ei kosketuksiin herää, mutta kuulutukseen herää. mulla on aikankin just toisinpäin
Asukkaat on ehdollistettu reagoimaan BB:n ääneen. Sama ilmiö kuin äidillä lapsensa suhteen: äiti herää yöllä vaikka millaisesta sikiunesta, koska alitajunta on oppinut säännön itku-toimenpide. Sen sijaan sama äiti ei herää tykinlaukaukseenkaan, koska se ei koske lasta.
Sama juttu BB:n äänen kanssa. Alitajunta jyrää.
sitten kaikki muutkin heränneet tähän kuulutukseen. näin ei muuten käynyt. kaikkea mitä todellisuudessa tapahtuu ei näytetä ku vaan 24/7 IDIOOTTI
KYLLÄPÄ OLI NIIN TYHMÄ SELITYS..... HAH... JOHAN TOLLE NAURAA AIDAN SEIPÄÄTKIN.
ETTÄ NIIN MITEN SE OLIKAAN..... KUKA OLIKAAN TYHMÄÄKIN TYHMEMPI.
kikkeliskokkekis niin..suuta hevosenkengälle vaan..
Ne on vaan kateellisia sorellalle kun mika käytti sitä hyväksi eikä niitä. Sehän heidän vaaleanpunaisissa päiväunissa on. Siitä moinen katkeruus. Ne ei vaan ymmärrä sitä että se on toisen hyväksi käyttämistä jos toisen nukkuessa riisuu tältä housut alas ja painautuu tätä vasten..... niiden päiväunien kohde..
muu ku mika (esim. hena) niin olis kaikilla eri ääni kellossa, kukaan ei puolustelis poikaa.
MIELESSÄ OLI ENSIN VAIKKA MITÄ, KUN KYSYI MIKALTA, MILLOIN OLET KÄYNYT SUIHKUSSA.JA SITTEN OLIKIN POIS JO PELISTÄ.Jos menen miehen kanssa ensinnäkin sänkyyn, niin tarkoitan että saat minut. Jos kysyn milloin olet käynyt suihkussa tarkoittaa että otan "tikkaria" ja jos sammun niin saat ottaa mut ja herään jo eka hiplaukseen. KETÄÄN EI VOI PANNA VÄKISIN. Eikä edes halia, kyllä siihen nainen jo herää.
SIIS NIINKUIN SANOIN.... TAI SIT SORELLALLA EI OLE MITÄÄN TUNTOO SIELLÄ ALAPÄÄSSÄÄN....
TEIDÄN JUTUT ON PERSEESTÄ!!OLETTEKO PÄSSINPÄÄT KATSONEET KOKO VIDEON TUOSTA TAPAHTUNEESTA??!!MINÄPÄ OLEN!SORELLA EI LAITTANUT HOUSUJA JALKAAN EIKÄ PEITTOA PÄÄLLE,HÄN EI LIIKAHATANUTKAAN KOKO AIKANA KUN MIKA TEKI TEPPOSIAAN JA LÄHTI HUONEESTA!!OTTAKAA ASIOISTA SELVÄÄ ENNENKUIN TULETTE TÄNNE SUOLTAMAAN PASKAA!!SEKÖ,ETTÄ SORELLA MENI MIKAN SÄNKYYN ANTAA MIKALLE OIKEUDEN PANNA SAMMUNUTTA??!!HEI HALOO,ON TEILLÄ KUSTA PÄÄSSÄ!
kyllähän tämä neiti vetäisi housut jalkaan
kokemusta on siitä et hippalata voidaan eikä siihen välttämättä herää mutta siihen kyllä ku se mies on pannu pippelin pimppiin luultavasti jo herää.Ei meistä kukaan tiiä mitä siel peiton alla tapahtu jospa se Mika tökki pyllyn rakoon ei siihen välttämättä herää ei silloinkaan jos nukkuu ku tukki,mutta seksuaalisesta häirinnästä häntä voidaan jo syyttää tuolla perusteella ja se on ihan oikein et syytetään.Katsokaapa se video uudestaan Sorella sanoo siin kaks kertaa Mikalle:älä manki viitti tai Mika älä. Siis kieltää miestä tekemästä mitään itselleen sen jälkeen kääntää kylkeä ja jatkaa nukkumista.Että semmosta .
Ompa ihmisillä erilaisia telkkuja kun näyttävät eri asioita.
ET KAI OLE VÄHÄN TUOHTUNUT. IHAN TUNTUU KUIN SINUA VÄHÄN OTTAIS PÄÄHÄN JOKU ASIA.
Aivan sama vetikö housut vai ei mutta syyllinen on siinä missä Mikakin. Jos toista voidaan syyttää muistamattomuudesta niin miksei silloin toistakin.
KUNNON NAINEN EI TAHALLAAN KIIHOITA MIESTÄ JOS........... JA MIKÄ PAHEMPAA KUN EN VIITSI EDES SANOA.
MIKSI PELKÄSTÄÄN MIKAA SYYTETÄÄN..... YKSINKÖ OLI ASIAN YTIMESSÄ. eeeeeeeeeeeeeeeeeei ... VAAN SIINÄHÄN OLI SORELLA MUKANA.
EIKÄ AAMULLA MUKA TIENNYT MUUTA KUIN ETTÄ VYÖ OLI KADONNUT. EI SIIS HUOMANNUT ETTÄ HOUSUTKIN OLIVAT ALHAALLA. EPÄILENPÄ ETTÄ SORELLA TIESI KUITENKIN ASIASTA. KYLLÄ ON TOSI TUNNOTON JOS JOKU PÄÄSEE KOSKEMAAN ALAPÄÄHÄN HERÄÄMÄTTÄ. TUOTA EN NAISENA USKO. EIKÄ SORELLA OLLUT EDES NIIN HUMALASSA ETTÄ OLIS TODELLA ´SAMMUNUT´ ... SORELLA MYÖS POIS TALOSTA.. JOS KUMPIKAAN EI MUISTA ASIASTA MITÄÄN NIIN TOISTA VAAN RANKAISTAAN. TÖRKEÄÄ TÖRKEÄÄ TÖRKEÄÄ.
Minun mieheni herättää halimalla jos olen nukahtanut ja olen aina herännyt pienestä kosketuksesta jo. Nainen on varmaan halunnut nuoren miehen koskettelua salaa ja voi olla että oli hereillä.
Samoin käynyt täällä ja olen herännyt aina kosketukseen pian. Mietin myös samaa että sorella on saattanut haluta kontaktia, selänkääntäminen ja muut maneerit vaikuttivat todella epäaidoilta...
Mutta tämä on vain yksi mielipide, ja muistakaa että tässä maassa ihmisillä on niihin oikeus. Turha siis ruveta huutamaan törkeyksiä jne. Kukaan meistä ei ole oikeassa. Todellisen asianlaidan tietävät vain mika ja sorella itse.