Homoja syrjitään

Homojen syrjintää! Talossa ei oo yhtään homoa. Ois kiva nähdä mitä pari homoa tekee keskenään. Tai sit vois kokonaan tehdä oman homo bigbrotherin. Kunnolla kuivaa kakkoseen takaa päin. Ja kymmenen äijän suklaajunaa yms.
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se kalju jolla oli lävistys kulmakarvassa,oli bi-sexuaalinen...eli paneskeli myös miehiä..aika homomaista mun mielestä

Äänestä
  • Mut ei saatu katella kunnon tuhkaluukun hoonausta!

    Äänestä

  • Lemmenliha kirjoitti:

    Mut ei saatu katella kunnon tuhkaluukun hoonausta!

    Tatu ei ehtinyt hoonata!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Chocolate boii kirjoitti:

Homojen syrjintää! Talossa ei oo yhtään homoa. Ois kiva nähdä mitä pari homoa tekee keskenään. Tai sit vois kokonaan tehdä oman homo bigbrotherin. Kunnolla kuivaa kakkoseen takaa päin. Ja kymmenen äijän suklaajunaa yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu