laakeri

pikkurosvon vetoakselin laakeri onko hankala vaihtaa tarvitaanko erikois kaluja?etuhampaassa ei varmaankaan saa klappia olla?
3309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rovo on mallia 97

Äänestä

lukea sitä äskeistä ohjetta ? Kirjottelin pitkän sepostuksen asiasta työkaluineen ja rakenteineen kunnes hokasin että puhuin aivan VÄÄRÄSTÄ pyörästä. Huh huh. No, näitä sattuu kun unohtaa ajatella. Mutta, olisko helpompaa jos puhuttaisiin näissä korjausasioissa aina tarkasti mikä pyörä kyseessä..ei tyyliin pikkurosvo jne. Mutta sorry jos ehdit sen lukasta. Poistun häpeämään ;-)

Äänestä
  • mun moka joo bandit s 600

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juke kirjoitti:

pikkurosvon vetoakselin laakeri onko hankala vaihtaa tarvitaanko erikois kaluja?etuhampaassa ei varmaankaan saa klappia olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu