mies

seksiä kuin noin kerran kuussa. Itse haluisin paljon useammin mutta hänellä ei edes seiso ku kuulemma niin väsyttää raskas työnteko. Kyllä välillä tuntuu että vika on minussa mutta hän väittää ihan muuta....turhauttaa.
51412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pian, sillä kaveri on onneton lerppakulli ja luuseri. Meikäläinen vetelee akkaa 4 kertaa/vk ja
voit arvata sen takomisen jälkeen se on nirvanassa
loppuyön.

Äänestä
  • neljänä yönä kun taot 5 minuuttia kerrallaan niin muija on nirvanassa? Tapahtuuko tämä nirvanaan vaipuminen jokaisena yönä vai siinä viimeisenä tuossa 4 kertaa/vk satsissa.

    Ettei vaan olisi pojun oma nyrkki nyt "se" mikä on nirvanassa.

    Äänestä

jos vika näkyis peilistä.

Äänestä
  • kova härkä:sitä mainitsemaasi "nirvanaa"sanotaan kansanomaisemmin nukkumiseksi.mitä muijasi tekee
    jo suorituksesi aikana eli ei oo nirvanassa vaan syvässä rauhallisessa unessa..........

    Äänestä

sille Viagraa,johan seisoo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei halua kirjoitti:

seksiä kuin noin kerran kuussa. Itse haluisin paljon useammin mutta hänellä ei edes seiso ku kuulemma niin väsyttää raskas työnteko. Kyllä välillä tuntuu että vika on minussa mutta hän väittää ihan muuta....turhauttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu