Nyt palsta STOP

Älä laita nyt hetkeen mitään uutta aloitusta... Jos olet laittamassa jotain järisyttävää uutta tietoa tapahtumista, tai muuten vaan tärkeää niin malta hetki... Otetaan kohta sellainen luku/vastailuharjoitus...
205457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ootko hereillä siellä? Tämähän on joku mielipidelinko, eikä mikään keskustelupalsta!

Äänestä
  • syntymästäkään ei ois kohuttu ja paskaa jauhettu näin paljon. voin henkisesti tosi pahoin kun ihmiset on näinkin sairaan tyhmiä!!!!!!

    Äänestä

Ihmiset älkää lähettäkö turhia höpöviestejä, joissa haukutte vaan toisia ja puhutte perättömiä!

Äänestä

Etusivun linkitys!!!

Äänestä

Viimeistään nyt palstalle pitää saada osaavia debuteja tai lisää sefuja, koska et näköjään pysty alkuunkaan pitämään tätä palstaa järjestyksessä.
Hyvä palsta on muuttunut varsinaiseksi typerien avausten kaatopaikaksi ja ihmisten solvaamiseksi sekä väärän tiedon levittelemiseksi.
Puhumattakaan kunnianloukkaamisista ja muista lainvastaisista toimista mm. mainostamisesta.
Pitäis varmaan tehdä jotain asialle ???

Äänestä
  • on tullut sivuseikka. On sellainen tunne että voi kun perustettaisiin johonkin keskustelupalsta jossa käsiteltäisiin myös tällä hetkellä talossa tapahtuvia asioita!
    Luulen että tänne palstalle on pesiytynyt pysyvä häirikköjoukko ja tämä ei tule enää palaamaan ennalleen, sääli!

    Äänestä

  • Mutta hei mää tiärän! Tälle asialle pitää tehdä adressi! Se on nyt kuuminta hottia!

    Äänestä

Aivan paska palsta tämä on joka tapauksessa. Täällä vaan huudellaan ja aloitetaan joka asiasta uusi ketju, kysellään samoja julkistamattomia asioita (joita kukaan tällä palstalla siis ei voi vielä tietää), kerrotaan omia olettamuksia varmoina tietoina, ja lisäksi jotkut idiootit valehtelevat tarkoituksella. Kaiken tämän mahdollistaa kirjoitusoikeus ilman rekisteröitymistä, ja muutenkin täysin kivikautinen forum-softa.

Lisäksi eri Big Brother -keskustelualueet (Yleistä, 24/7, Asukkaat) ovat täysin turhia, koska jokainen niistä sisältää samoja huuteluja samoista aiheista, eikä palstojen aihepiirejä kunnioiteta ollenkaan.

Äänestä
  • vähintään 20 seriffiä per palsta, näin edes joku olis paikalla luultavasti aina! Muuten tämä jatkuu ihan samana.

    Äänestä

  • BB alkaa olla mennyttä. Tänään BB-extrassa mm. ekopsykologi Riitta Wahlström, aiheena metsän ja luonnon terapeuttinen vaikutus.

    KETÄ KIINNOSTAA??

    Äänestä

  • taika ohitse kirjoitti:

    BB alkaa olla mennyttä. Tänään BB-extrassa mm. ekopsykologi Riitta Wahlström, aiheena metsän ja luonnon terapeuttinen vaikutus.

    KETÄ KIINNOSTAA??

    niin

    Äänestä

NIIN SE VAAN ON,TÄMÄ ON TOSI

Äänestä
  • rahani takaisin, jos kausi päättyy. Kusetusta jos loppuu.

    Äänestä

Sul alkaa olemaan auktoriteettia tääl, 20 minuuttia jo menny! :)

Äänestä

Odotetaan poliisin tiedotetta, niin ollaan viisaampia tässä asiassa.

Äänestä

viimeistään nyt on tehtävä palstalle jotakin, koska homma on selvästi lähtenyt hanskasta. Yksi sefu ei näin isoa projektia pysty alkuunkaan valvomaan, varsinkin jos ei paljo paikalla tunnu pyörivän.
Miks lähdit hommaan jos aiot tehdä sen vasemmalla kädellä ? Osaava ja säännöllisesti osallistuva sheriffi kehiin.

Äänestä

Jos haluat topin, niin se tarkoittaa että sinulta pitää ottaa housut alas.

Äänestä

Entäs jos oikein kovasti haluaa pistää esim. "Sorella ulos manki "mika" takas mä rakastan sua" viestin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


cesar68 kirjoitti:

Älä laita nyt hetkeen mitään uutta aloitusta... Jos olet laittamassa jotain järisyttävää uutta tietoa tapahtumista, tai muuten vaan tärkeää niin malta hetki... Otetaan kohta sellainen luku/vastailuharjoitus...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu