Sorella...

mun käy tota sorellaa ihan kauheesti sääliks... siis varmaan kamalaa kun eka viikko on ollu tollanen ja sit viel kaikki nää jutut päälle..ja kyllä mun mikaakin sääliksi käy kun maalataan raiskaajaksi vanhempien sukulaisten ystävien muun perheen edessä...ja miks jennist o tullu tollane ilkiö-_-
4346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siksi kun joukossa on myrkkyä... tuollainen käärme kun sorella on täytyy saada pois talosta !!!!

Äänestä
  • jälkeen kaikki on menny katolleen. Ja niin käy kaikkialla mihin tollanen nainen asettuu taloksi. Voi olla muilla opettajillakin kestaämistä tollasen kotkan kanssa.

    Äänestä

  • mite sä perustelet et sorella o joku käärme? siis mite se poikkee muista talon muijista paitti että on hieman herkempi ja tullu myöhemmin taloon?

    Äänestä

  • tulon... kirjoitti:

    jälkeen kaikki on menny katolleen. Ja niin käy kaikkialla mihin tollanen nainen asettuu taloksi. Voi olla muilla opettajillakin kestaämistä tollasen kotkan kanssa.

    Nysse o kotka.....:D muita eläimellisii mielipiteit???:D:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Buffy kirjoitti:

mun käy tota sorellaa ihan kauheesti sääliks... siis varmaan kamalaa kun eka viikko on ollu tollanen ja sit viel kaikki nää jutut päälle..ja kyllä mun mikaakin sääliksi käy kun maalataan raiskaajaksi vanhempien sukulaisten ystävien muun perheen edessä...ja miks jennist o tullu tollane ilkiö-_-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu