iästäi huolimatta reilu jätkä. Jokainen teemme virheitä. Sorella oli kuin kiimanen narttu perässäsi, vonkasi suukkoja, jopa ahdisteli sinua, menitte sänkyyn jonka olisi tehnyt moni muukin, Sorella tyri, muista se.
MIKA
OLET NUORESTA
6824
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
eri mieltä! Mika oli mies, kun myönsi kämmänneensä, eikä syytelly muita...toisin, kun sinä lapsenmielinen kiukuttelija!
kyllä, täällä joutuu kirjottamaan joka sanan, että sinäkin ymmärrät. Mika oli mies, teki virheen. Mutta ei ollut yksin syyllinen, kun katoo koko pv:n tapahtumat. Mikä on reilu jätkä, lähti asiallisesti pois, ketään syyllistämällä. Ite ties mitä teki, mutta muistin virkitämiseks et sorellaki vois kattoa peiliin. kiukuttelija, harmi, että olet ellainen
Mika 25.
Riisui ja kouri sammunutta naista.
Ymmärtäjiä riittää kuten Nykäsen Masalle.
Taidat olla yksi niistä mustasukkaisista pissiksistä jotka ovat vidun kateellisia Sorellalle, koska pääsi Mikan kans lähekkäin. Lisäksi te pissikset ootte lihavia ja senkin takia kateellisia kauniille Sorellalle.
moittia sorellan ulkomuotoa, muttä ehkä hänellä on itellään sillon ongelma. Minä en lähtisi moittimaan ketään ulkomuodon perusteella, kyymys on nyt ihan jostain muusta kuin miltä näyttää jne. Sorella on kaunis nainen, mutta se ei muuta asiaa mihinkään. Kannattaa tarkistaa asenteesi tai vaikkapa katsoa peiliin.
iästä huolimatta paska jätkä. Normaali ihminen ei kehuskele rattijuopumustuomioillaan, koululintsaamisilla eikä ronki sammuneita akkoja. Sorella vonkasi, mutta se ei anna lupaa sorkkia hänen nukkuessaan. Sinä tyrit, muista se!