Onpas täällä

hiljaista kun vertaa Big Brother 24/7 palstaan. Kohta on 5000 viestiä tullut. Pistäkää paremmaksi!:DDDDDDDD
On sen palstan sefulla varmaan ainakin duunia vähäksi aikaa;D
7775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kato,me ollaan jo niin isoja, ettei meitä todellakaan kiinnosta nuorten ohjelmat, kaikenlaiset big brothersit ym. extreamit. mä en oo avannu toosaa ainakaan kahteen viikkoon, joka ei tarkoita, että täällä olisin roikkunut 24 tuntia vrk:ssa.tän ikäisillä ei tartte olla sitä menoa ja meininkiä koko ajan. harrastan paljon, joten niissäkin menee mun aikani, kun taas tässä syksyllä kaikki harrastukset alkoivat. sit, mä ainakin kaipaan jo rauhaista oloa. voi silloin kuulla jopa oman "äänensäkin."

Äänestä
  • kukaan järkevä ihminen ei ees katsois mokomaa typerää sarjaa.

    Äänestä

Onko täällä jokin puheen puute? Mikseivät ihmiset ota kantaa? Miksi puheet ovat typeriä? Ihanaa, olisi sulavia juttuja lukea!

Äänestä
  • näyttää mallia eikä odottaa että joku muu sen tekisi....siitä se lähtee jos on lähteäkseen.

    Äänestä

No eipä paljo kinnosta tuhlata aikaansa moiseen tyhjänpäiväiseen ohjelmaan.Sitäpaitsi aivan hyvin pysyy tapahtumista kärryillä ,kun joka paikassa siitä kirjoitellaan,niinko ois tärkiämpikin tapahtuma.

Äänestä

Kunpa älyäisivät lopettaa tuon KAKARA KERHON.Kyllä ohjelman järjestäjienkin olisi syytä pysähtyä ja ajatella muitakin,niinkuin sefu aikoinaan minuakin huomautti.Nuoret aikuiset pannaan sekoilemaan joutilaisuuden ja alkoholin kanssa,eivät vielä tunne rajojaan.En itse aktiivisesti seuraa ohjelmaa mutta nuoremmat kyllä.

Äänestä

ohjelmat kokonaan lopettaa, älytöntä tirkistelyä koko "rothersi" - katsojien aliarviointia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sirppu kirjoitti:

hiljaista kun vertaa Big Brother 24/7 palstaan. Kohta on 5000 viestiä tullut. Pistäkää paremmaksi!:DDDDDDDD
On sen palstan sefulla varmaan ainakin duunia vähäksi aikaa;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu