Mustetesti MikroPC:ssä

PanaLumix

Uudessa MikroPC-lehdessä (numero 11) on hyvää ja tärkeää tietoa tulostimen musteista. Siinä verrataan alkuperäisiä ja tarvikemusteita keskenään. Mukana myös huoltomiehen mietelmiä tarvikemusteista ja niiden toimivuudesta.

3

964

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • öljyläikkä

      Tuskin saan käsiini kyseistä lehteä, oliko suuria eroja tarvike musteiden ja alkuperäisiin verrattuna. Voitko kiteyttää huoltomiehen kommentit.

      • eräilydjorma

        Kai sä nyt jossain pääset sitä lehteä pläräämään ilmatteeksi?


      • PanaLumix

        Lehti ei enää ole minulla, vaan kiertää duunipaikalla. Saan sen kuitenkin lähipäivinä uudelleen luettavaksi, joten joudut odottamaan mustetestitiivistelmää jonkin aikaa.

        Jos odottavan aika on pitkä, niin lehden saa lehtipisteistä muistaakseni 6 €:n hintaan :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2175
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      341
      1413
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      96
      1397
    4. 168
      1291
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1071
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      978
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      930
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      929
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      27
      862
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      849
    Aihe