CESAR, tiedätkö miten vakavaa tämä on ? BIG-SHERIFF:in mielestä tämä on erittäin vakava asia ja BIG-SHERIFF suhtautuu tähän erittäin suurella vakavuudella.
Olet poistanut avuttomien foorumillaolijoiden viestejä useaan otteeseen ja vieläpä kirjoitellut foorumille päättömiä juttuja Sorellan esimiehistä.
Olet myös karkottanut Kaki-Tuulettimen, viime yönä. Tällainen käytös on vastoin BIG-SHERIFF:in arvoja ja tästä syystä sinä tulet saamaan rangaistuksen.
Sinut tullaan poistamaan foorumilta, sinulla on tunti aikaa suorittaa tavaroidesi pakkaus ja hyvästellä vihamiehesi. Voit poistua.
C E S A R
5
809
Vastaukset
- lapsellista touhua
sinulta aloittaja!
- Ihme nipotusta
Sinua käy oikein sääliksi, oletko kenties ylirasittunut ja parin vuosikymmenen loman tarpeessa? Kirjoita foorumille asiastasi, mutta kirjoita tuonne mielenterveyspuolelle, älä tule tänne sössöttämään.
B-S:n aloitus oli hauska ! - Joillakin ei
Ihme nipotusta kirjoitti:
Sinua käy oikein sääliksi, oletko kenties ylirasittunut ja parin vuosikymmenen loman tarpeessa? Kirjoita foorumille asiastasi, mutta kirjoita tuonne mielenterveyspuolelle, älä tule tänne sössöttämään.
B-S:n aloitus oli hauska !katsos ole tippaakaan sitä huumorintajua!!
pitää mennä asioille.. autokin katsastaa ja silleen.. palaillaan sitten illemmalla taas =)
- BIG-SHERIFF
CESAR, ymmärrätkö miten vakavaa tämä niskurointi BIG-SHERIFF:ia vastaan on? Lisärangaistuksena, hetken harkittuaan, BIG-SHERIFF määrää sinut nurkkaan häpeämään puoleksi tunniksi ilman tietokoneen näppäimistöä. Nyt voit poistua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä812400Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1421548- 1331462
- 1581244
- 1101044
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten393973Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82774Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap55724Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j67694Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist50693