turbosarjat

tiedättekö liikkeitä jotka myyvät turboja\turbosarjoja traktoreihin.olis tarkotus turbottaa 845xl plus case ih saksanmalli.
41784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

googleen hakua ja lähes kymmenkunta turboja myyviä/huoltoja tekeviä yrityksiä löytyy

sitten soitat liikkeisiin,kerrot kaikki tiedot ahtimestasi,välttämättä uutta ei aina kannata ostaa

Äänestä
  • kyllä ahdin määrä tahdin.

    Äänestä

ja romulat, ovat ihan hyviä vaihtoehtoja. Ellei viitsi itse pakosarjaa tehdä. Turbo kannattaa ostaa uusi. Ja malttia niitten ahtopaineitten ja syötön kanssa, ellet laitata pumppua jollakin sellaisella joka osaa virittää pumpun. Hetikään kaikki eivät osaa vaikka saattavat niin luullakkin.

Äänestä

...ns. hyllystä ahdettuja malleja S40-sarjasta aina XC90-maasturiin saakka. Jälkiturbotus saattaa tulla kalliiksi, vaikka eiväthän nuo Volletkaan ihan ilmaisia ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuvaan.,.,..,.,.,. kirjoitti:

tiedättekö liikkeitä jotka myyvät turboja\turbosarjoja traktoreihin.olis tarkotus turbottaa 845xl plus case ih saksanmalli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu