A man walks into the dentist's office and after the dentist examines him, he says, "that tooth has to come out. I'm going to give you a shot of Novocain and I'll be back in a few minutes." The man grabs the doc's arm, "no way. I hate needles I'm not having any shot!" So the dentist says, "okay, we'll have to go with the gas." The man replies, "absolutely not. It makes me very sick for a couple of days. I'm not having gas." So the dentist steps out and comes back with a glass of water, "here," he says. "Take this pill." The man asks "What is it?" The doc replies, "Viagra." The man looks surprised, "will that kill the pain?" he asks. "No," replies the dentist, "but it will give you something to hang on to while I pull your tooth."
Viagraa hammaslääkärillä!!!
jusa_
3
5475
Vastaukset
- vituttaako sua???
Moi!
Enkku on ihan jees, mut haluatko todella treenata sun kielitaitoa tällä tavalla? - imelä
VITTU ! Ja kirjoittele näitä älyttömyyksiäsi vaikka
lontoon nettiin !- todella , todella
sehän oli todella , todella hyvä vitsi . Ettekö juntit osaa maailman pääkieltä ??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1444847Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut793522SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt292537SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402213Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä572039Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851973Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231971Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191448Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään981256