Rumako?

41054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Panisin ehkä kännissä ja jos se vielä maksais vähän. Mutta muuten ei oo mistään kotoisin.

Äänestä

Täällä on lukijoina teinejä, joilla ei ole oikeuksia pornopalstoille. Ei saisi myöskään näyttää pornoa.

Kuvien käsittelyllä poistetaan kaikki virheet kuvista ja kavennetaan vielä ihmisiä. Parishan on hyvin erikoisen näköinen, ei klassisen kaunis.

Kauneus lähtee ennen kaikkea sisältä, ja sitä Parisilla ei ole. Mutta Paris on myös epämiellyttävän näköinen, silmät killittävät kummallisesti, katse harittaa. Meikkiä on naamassa niin paljon, että et meikittömänä tunnistaisi samaksi henkilöksi. Paris ei ole luonnonkaunis.

Suosittelen sinua siirtymään seksipalstoille. Älä anna lapsille huonoja vaikutteita.

Äänestä

Minusta se tosiaan on ruma, en tajua miten tuollaista outoa pitkänenää voi pitää kauniina..?! Ja kaiken huippuna tuo nenä on _feikki_ eli on tehty nose job ja PIDENNETTY sitä tarkoituksella, hullua sanon minä. Näyttää ihan skitsolta. Alkuperäinen nenä oli ihan nätti!

Kroppakin on kamala, pitkä ja luinen. Uhh.

Äänestä

Mun mielestä se näyttää lähinnä sateen raiskaamalta lehmän paskalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mävainheh kirjoitti:

http://www.toplesscelebs.net/Paris_Hilton/Paris-Hilton-topless-4.jpg
http://i20.photobucket.com/albums/b215/roxychic1400/paris-hilton-american-dreams_15.jpg
http://paris-hilton.joshsbabes.com/photos/3.jpg
http://wallpapers.in-world.info/paris-hilton/paris16.jpg
http://www.worth1000.com/web/media/81287/Hilton source.jpg
http://belles.rebelles.free.fr/Paris_Hilton.jpg
http://www.iballer.com/wallpaper/divas/divas_d_k/hilton/images/hilton5_1024x768_jpg.jpg
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/parishilton/paris_hilton_24.jpg

tos muutama esim.
Minusta aika söpöp ja todella kiva kropan omaava typy..Juorut vieneet maineen mut rumaks en sanoisi.. katse on nam... Naisin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu