sorella pilaa kaikkien fiilikset :O

mulla menee vaan hermot kun katon bb:tä kun se saakelin prinsessa rääkyy :O kalaankaa ei voi laittaa sipulia ...toivon että lähtee omin jaloin talosta :(
8571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

siellä on erilaisia ihmisiä ja syntyy konflikteja ym..

Äänestä

lähtee nyt vapaaehtoisesti, ni ei tarvi sunnuntaina potkia sitä ulos.

Äänestä
  • Niinpä. Nainen on 30 ja rapiat ja odottaa et toiset tekee ruoatkin sille. Varmaan! Kotiin kasvamaan!

    Äänestä

ettet enää koskaan saa semoosta "miestä" kuin Mika.
Sitä vituttaa niin sikana kun se ei pystynyt keikisteleen ja nuoleen Sarin eessä sen apinan kanssa!

Äänestä

mika on vastuussa siitä että fiilikset on pilalla - hän teki todella törkeän teon sorellalle, ja on täysin tervettä ja inhimillistä että sorellalla on paskat fiilikset.
olisiko itselläni kovin kivat fiilikset jos sinua seksuaalisesti hyväksikäytettäisiin?

Äänestä
  • kuitenki sorella oli mikan kaveri senki jälkeen ja jos mulle olis tehty niin ,niin en olis ehkä mikan kaveri sen jälkeen :o

    Äänestä

  • LAna. kirjoitti:

    kuitenki sorella oli mikan kaveri senki jälkeen ja jos mulle olis tehty niin ,niin en olis ehkä mikan kaveri sen jälkeen :o

    Julkinen tilanne ja BB:n käsittämättömän hidas reagointi vaikuttavat Sorellan reaktioihin.

    Pään selvittely Sorellalla voi alkaa vasta talon ulkopuolella.

    Sorella ei hyväksynyt Mikan tekoa, mutta halusi auttaa häntä omalla suhtautumisellaan koska kumpikin ymmärsi teon vakavuuden.

    Äänestä

  • Mielestäni siinä vaiheessa kun aletaan tuolla suljettujen seinien sisällä juomaan viinaa niin ei pitäisi laittaa minihametta päälle ja vokotella miehiä ja sitten kun menee samaan sänkyyn niin sammua ja saada kaikki säälipisteet itse ja VIHAT Mikan puolelle.En väitä etteikö Mika olisi ollut syyllinen myös, mutta mielestäni tämä NAISHENKILÖ on yhtä syyllinen asiaan...SORELLA ULOS JA KAIKKI ON HYVIN!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LAna. kirjoitti:

mulla menee vaan hermot kun katon bb:tä kun se saakelin prinsessa rääkyy :O kalaankaa ei voi laittaa sipulia ...toivon että lähtee omin jaloin talosta :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu