Isoisän Kalsongit! Mikäli Jenni

Kukakohan saa Iso-isän Kalsongit, nuo metaani-kaasulla pohkotut ja moneen kertaan parsitut Suomen kuuluisimmat risat pökät? Kaarlo tai Hanne vahvimmmilla..
2398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhutko niistä, mitkä on sen pillun peittona vaiko niistä mustista pitsireunusalkkareista, joita se käyttää pantana yläpäässä?
Luulisin, että Kuningatar Jennin alamaiset H&K ovat ensimmäisenä perimisjärjestyksessä. Paitsi jos Hän päättääkin myydä ne Hänen ystäviensä tekemillä fanisivuilla.

Äänestä
  • Niinpä, Vaarin vanhat, paskan polttamat kalsarit menee huutokauppaan! Ostakaa Jennin eritteiset pöksyt, voin jo kuulla Hagestamin salissa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putoo sunnuntaina kirjoitti:

Kukakohan saa Iso-isän Kalsongit, nuo metaani-kaasulla pohkotut ja moneen kertaan parsitut Suomen kuuluisimmat risat pökät? Kaarlo tai Hanne vahvimmmilla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu