Onko joku

finlandilla vai onko mulla lasku maksamatta???!!! Sim kortin rekisteröinti ei onnistu sanovat puhelimet...
3672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko tullut muistutuslaskuja jos ei niin sitten saattaa olla sim-kortti risa.

Äänestä
  • sellainenkin ?

    Äänestä

Katkos oli taas vaihteeksi. Nyt kävi vasta Lappeenrannan seudulla toimimaan. Pari tuntia oli pimeenä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katkos tai jtn kirjoitti:

finlandilla vai onko mulla lasku maksamatta???!!! Sim kortin rekisteröinti ei onnistu sanovat puhelimet...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu