Eli siis olin yksi ilta vähän kännissä. Ei yleensä kavereitten kanssa pahemmin juoda joskus vähän pidetään hauskaa ja silleen :) oltiin ulkona ja kaikki vähemmän tai enemmän hiprakassa :D nähtiin yksi kaveri, poika, ihastukseni
kääk!taisin mokata pahemman kerran :/
needya
3536
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
niitä tuli kun niin vauhdilla kirjoitin
ootko pyytäny anteeks? sanonu et teit tyhmästi, ja et ei sun ollu tarkotus? tai miltä susta nyt sit tuntuukaa... kerrot vaa et oot pahoillas, ni ehkä se vähä auttaa... :)tsemppiä :)
olen, mutta tuntuu jotenkin että tyyppiä ei kiinnostaisi. tästä on jo viikko, ja pelkään et tyyppi alkaa ajattelee et oon joku roikkuja ja vaan ajattelen sitä :s tiedän kyllä että mun pitäis. tuntuu vaan niin hassulta kun on puhunu kaikkee ja yhtäkkii viikon päästä sanoo et sori se viimeviikkonen :) pääsisinpä puhumaan tyypin kanssa mahd pian :)