Kaikki äänestämään Sorellaa

Aluksi inhosin Jenniä mutta nyt Mira ja Sorella on vienyt kaikki vihaenergiani.....
5362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kieroilija, taas nähtiin kuinka hyvä kaveri se Sorellan kans on..Yökötys Kaarlo tais olla oikeessa, kun kertoi miks ne Miran sinne äänestykseen on laittaneet.

Äänestä
  • heiikkoina hetkinä 24/7 ja tuli manattu jenniä. Ajan mittaan paljastunu et mira on suurin selkään puukottaja. Jokaisen luona käy jauhamassa paskaa ja pistää ovet kiinni ettei muut kuulisc tai yrittää supatella. Kaikesta huolimatta sorella on kyl haukannu multaa niin pahasti ettei oo tosikaa. Oikee draamakuningatar, koko aika kaikki on huonosti ja pitää poraa ja kerjää sääliä. Sitten vielä mainostaa et on vahva ihminen. Suurta näytelmää koko sorellan touhu, toivoin ainakin niin meinaa muuten päässä viiraa ja pahasti.

    Äänestä

Sorella Miinus , toi kertaa 5
Sunnuntaina sama lisää
Tahtoo Sorellan ulos.

Äänestä
  • Mira paranee jatkuvasti. Sehän on monitaitoinen ja lisäksi myös kuuntelee kun muut puhuvat.

    Sorellalle täydet plussat tästä päivästä.

    Äänestä

  • cozaar kirjoitti:

    Mira paranee jatkuvasti. Sehän on monitaitoinen ja lisäksi myös kuuntelee kun muut puhuvat.

    Sorellalle täydet plussat tästä päivästä.

    Oot hyvä tyyppi cozaar, jos oot tehnyt niin. Sorella ja Mira on kyl tosi hyviä tyyppejä. Toivottavasti voisit antaa vielä Sorellalle plussia tai jennille miinuksia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kengurut kirjoitti:

Aluksi inhosin Jenniä mutta nyt Mira ja Sorella on vienyt kaikki vihaenergiani.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu