Ei oo suosikkia!
Kuka noista
voittaa??
8310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Taitaa käydä niin, että tuo Kaki vetää pidemmän korren.. Tosin tämän päiväinen osoitti jo ensimmäisiä pisteytyksiä Kakille toisten katseista! Mira on mun suosikki, mutta valitettavasti niin ei taida monikaan ajatella.. Umpimielisiä ihmisiä
Jos tämä tuntuu sinun mielestä mainostamiselta niin se ei sitä tarkoita.
Jos Mira on sun suosikki niin pliis äänestä jenni ulos.
on jo Jenni saanut! Toivottavasti muutkin on yhtä ahkeria äänestämään!
Vaikkei virallinen voittaja olekkaan.
Mika tulee aina olemaan suosituin.
Olen varma, että virallinen voittaja unohtuu pian, mutta Mikaa ei unohdeta.
Mä äänestäisin, jos voisin. Eli toisin sanoen ei ole rahaa äänestää. Tai sit jos ne olis halvempia (esim 0,10€/kpl) niin silloin äänestäisin.
samaa mieltä...muita suosikkeja ei yksinkertaisesti tuosta joukosta löydy
Itse asiassa hän on aivan hirveä kotka, mutta Jenniä inhoan sitäkin enemmän.
Äänet meni tällä kerralla Sorella ja Jenni -
Mira on minunkin suosikkini, mutta uskoisin että Kakilla on aika hyvät mahdollisuudet myös voittoon.
Harmi että tässä suomen kiusaamiskulttuurissa ei ymmärretä sitä mitä Mira yrittää sanoa, vaan kannatetaan jotain Jennin kaltaista kiusaajaa joka, jos ei tule jonkun kanssa toimeen, suuttuu.
Lukekaa vaikka profiili Jennistä Subin sivuilta, sillä siellä hän tunnustaa sen, että suuttuu jos joku on hänen mielestään tyhmä. Eli toisinsanoen suuttuu ja inhoaa sitä jonka kanssa ei tule toimeen. Hirvittää ajatella mitä Jennistä ajattelevat hänen työpaikkansa työntekijät jotka jostain syystä eivät Jenniä miellytä.
Normaali suomalainen ihminen kyllä ymmärtää milloin ihminen tekee väärin, mutta jostain syystä Jennillä on silti aika paljon kannattajia. Toisaalta tulosta en yhtään ihmettele tässä pahoinvointi yhteiskunnassa.
täytyyhän talossa yksi monkey loppuun asti olla! Jätkällä on aina suu auki ja käsi housussa.. onpahan jotain katseltavaa..