Hesari:

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Euroopan valtaukseen uusin nimin katso videot/1135221966445
3722
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paremmaksi ja menneet jo Toyotan ohi. Ei tule Auriksesta Corollan kaltaista menestystä?

Äänestä
  • omistajat odottavat jo innolla uutta Aurista,myös minä ja se on seuraava autoni parin vuoden päästä.

    Äänestä

  • Riippuu malliston laajuudesta. Corollaahan on valmistettu kymmeniä eri malleja.
    Se kai nyt on itsestään selvä, että ei Toyota näissä asioissa erehdy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


henkka kirjoitti:

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Euroopan valtaukseen uusin nimin katso videot/1135221966445

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu