Mielenkiintoista:
- Siepatuista poistetut implantit ovat yleensä kaikki erinäköisiä eivätkä vähääkään muistuta mitään elektronista laitetta. Lisäksi nämä implantit ovat olleet eri puolilla kehoa, kuten nenässä, varpaassa, olkapäässä, polvissa jne. On aivan selvää, ettei muukalaisilla ole mitään yhtenäistä käyttäytymissääntöä, koska implantit ovat välillä siellä ja välillä täällä.
http://www.ufofinland.org/index.php?id=3&pid=1141
Editorial Reviews
Book Description
Shocking evidence that alien implants are real...as told by the doctor who removed them!
Alien implants. The objects are real. The facts.are indisputable. But where did they come from?
*A defense worker experiences bizarre radiolike noises coming from inside his jaw. Dental X rays reveal a small triangular object of unknown origin....
*A woman witnesses a UFO one night in the San Fernando Valley. Ever since, she has carried a small, unidentifiable object implanted in her leg....
*A young boy witnesses a glowing, hovering object one night in a potato field. Years later, during a routine X ray, doctors find a mysterious metal object buried deep within his flesh....
Gathered here in shocking detail is hard evidence the medical community has long denied: tangible proof that alien implants are real. They cannot be explained by science. They did not come from earth. And each possesses the unmistakable characteristics of alien origin.
In this eye-opening book, Dr. Roger Leir--a true pioneer in this extraordinary field--documents eight amazing stories of unknown objects being removed from persons reporting alien abduction. The results are some of the most astonishing finds of any UFO research to date.
The question remains: Are we the beneficiaries of implantation...or its victims?
http://ufopi.freehomepage.com/bookreviews.html
Niinpä niin. Implantit, onko niitä vai ei?
Missä ovat tohtorien poistamat "vieraat esineet"?
Yksikin vieras esine jota ei voi tunnistaa ihmisen tekemäksi ja joka on laitettu kehoon tavanomaisista selitysmalleista poiketen on TODISTE! Jos fyysiseen todisteeseen lisätään asianomaisen kertomus esimerkiksi sieppauksesta niin olemme lähempänä TOTUUTTA.
Tervetuloa Big Brother Earth :iin.
Implantit
21
2279
Vastaukset
- DarkNinjaHiiri
Ninja Hiirien saamien tietojen mukaan implantit jaetaan rakenteensa mukaan kolmeen ryhmään:
1. Materiaalista tehdyt robottimaiset implantit
- Käyttävät digitaali- sekä radiotaajuuksia
- Lähetettävän tiedon moduloinneissa eroavaisuuksia
- Käyvät sähköllä
2. Biologiset implantit
- Analogisia
- Ovat keinotekoisesti tehtyjä.
- Loismaisia itsenäisiä yksiköitä
- Syövät verestä happea sekä muita yhdisteitä
3. Sähkökemialliset olennot
- Sähköön rinnastettava eteerinen olento
- Käyttää kehon kemiallisia reaktioita
- Rinnastettaessa auran ulkopuoliseen olentoon
- Kykenevä itsenäinen ulkopuolinen energia
Vaikka implanttien koostumus voi vaihdella on niillä kaikilla samat tai erilaiset ominaisuudet niiden tehtävästä riippuen. Niiden kaikkien tärkein tehtävä on kerätä tietoa ja lähettää se eteenpäin.
Jaottelu tehtävän mukaan:
A. Tiedon keruu
B. Tiedon lähetys
C. Majakka
D. Paikallistin
Ninja Hiirien saamien tietojen mukaan rotu X valmistaa tällä hetkellä tyypin 1.D implantteja mutta on pikku hiljaa siirtymässä 2.A teknologiaan.
Jotkut rodut ovat käyttäneet koko läsnäolonsa ajan vain tyyppiä 3.C
Ne jotka implantteja kantavat tietoisesti voivat elää asian kanssa koska ymmärtävät että tieto mikä kulkee ei ole aina yksisuuntaista.
Onnellisia ovat ne jotka eivät tiedä implantistaan.Kiva jaottelu. Selostatko vielä mitä toiminnallista ja käyttötarkoituksellista eroa implanteissa on "majakalla" ja "paikallistimella"?
- DarkNinjaHiiri
mrkala kirjoitti:
Kiva jaottelu. Selostatko vielä mitä toiminnallista ja käyttötarkoituksellista eroa implanteissa on "majakalla" ja "paikallistimella"?
Majakka on nimensä mukaan valon lähde muille implanteille. Implantit suunnistavat majakkaa kohti. Majakka implantit eivät liiku paljon. Estetään hajaannusta. Implantit kommunikoivat isäntänsä tietämättä.
Paikallistin on tarkkailijoita/asentajia varten kehitelty persoonallinen kohdistin jonka kautta yksilöitä voidaan seurata yksilöllisesti ja heidät voidaan “kaapata“ kun he ovat sopivalla alueella. Kartoitus. Saadaan tarkkoja yksilöllisiä tietoja.
Tietyt kehittyneemmät implantit ovat asia erikseen sillä ne voivat toimia kaikissa tehtävissä. Tällöin implantin haltian on oltava erityistehtävässä ja suojelussa.
Implantit voivat aiheuttaa kanavointia. - AdvocateusDiaboli
DarkNinjaHiiri kirjoitti:
Majakka on nimensä mukaan valon lähde muille implanteille. Implantit suunnistavat majakkaa kohti. Majakka implantit eivät liiku paljon. Estetään hajaannusta. Implantit kommunikoivat isäntänsä tietämättä.
Paikallistin on tarkkailijoita/asentajia varten kehitelty persoonallinen kohdistin jonka kautta yksilöitä voidaan seurata yksilöllisesti ja heidät voidaan “kaapata“ kun he ovat sopivalla alueella. Kartoitus. Saadaan tarkkoja yksilöllisiä tietoja.
Tietyt kehittyneemmät implantit ovat asia erikseen sillä ne voivat toimia kaikissa tehtävissä. Tällöin implantin haltian on oltava erityistehtävässä ja suojelussa.
Implantit voivat aiheuttaa kanavointia.Mitä tarkoittavat Ninja Hiiret kanavoinnilla? Radioteknillisenä terminä ymmärrän kanavoinnin, mutta nyt taitaa olla kyse eri asiasta, kuin inversiokerroksen (kerrosten) aiheuttamasta jyrkästä taitekertoimen muutoksesta, joka aiheuttaa RF-signaalin kulkeutumista paljon lasketun radiohorisontin ulkopuolelle.
- DarkNinjaHiiri
AdvocateusDiaboli kirjoitti:
Mitä tarkoittavat Ninja Hiiret kanavoinnilla? Radioteknillisenä terminä ymmärrän kanavoinnin, mutta nyt taitaa olla kyse eri asiasta, kuin inversiokerroksen (kerrosten) aiheuttamasta jyrkästä taitekertoimen muutoksesta, joka aiheuttaa RF-signaalin kulkeutumista paljon lasketun radiohorisontin ulkopuolelle.
Pari copy/pastea ja linkit mukaan.
Viimeisin tutkimusmenetelmä remote viewing, kaukonäkö, jota 1980- ja 1990-luvuilla sovellettu vakoiluun. Kouluttajat ja näkijät opettavat tekniikkaa yhä useammalle tiedemiehelle, jotka soveltavat sitä mm. ufotutkimukseen. Kaukonäkijä siirtyy muuntuneen tietoisuuden tilaan, jossa hän voi siirtyä satojen kilometrien päähän ja saada yksityiskohtaista tietoa jopa suljetuista tiloista ja ihmisten aivoista. Kaukonäkötekniikkaa on ufotutkimukseen soveltanut eniten tri Courtney Brown.
Ufoja sivuavia tutkimusalueita ovat parapsyykkiset ilmiöt, viljakuviot (ins. Colin Andrews) sekä eläinten leikkelytapaukset (tri Harrison Schmitt, tri Henry Monteith). Kontaktitapauksissa on ilmennyt, että avaruusolentojen kommunikoinnissa yleisimpiä tekniikoita ovat parapsyykkiset ilmiöt, kuten telepatia, ruumiista irtautuminen ja kanavointi.
http://www.paranet.fi/paradocs/keskustelua/koivula2002.html
Viime vuosikymmeninä on syntynyt joitakin uusia, hyvin erikoisia ja aiemmista poikkeavia kultteja kuten Urantia, Rael, Findhorn ja Ihmeiden Oppikurssi. Niiden sanotaan syntyneen kanavoinnin tuloksena. Mutta ovatko ne todella saaneet innoituksensa korkeammilta henkisiltä tasoilta, vai ovatko ne lähtöisin vain kanavoijien alitajunnasta tai mielikuvituksesta? Kulttien kannattajat luonnollisesti uskovat ensimmäiseen vaihtoehtoon, skeptikot yleensä jälkimmäiseen.
On myös olemassa viitteitä kolmannesta vaihtoehdosta: salaisesti harjoitetusta aivopesusta eli mielenohjauksesta (mind control). Huolimatta siitä, että salaliittoteorioiden yhteydessä esiintyy paljon epäuskottavaa, jopa vainoharhaista materiaalia, on myös olemassa suuri määrä luotettavien tutkijoiden keräämää aineistoa. Toki niidenkään pohjalta ei voi täysin varmaa kuvaa tapahtumista rakentaa, mutta hämmästyttävän monet langat näyttävät johtavan tiettyyn suuntaan.
- Sanomien vastaanotto alkoi hänen mukaansa ensin "ei-verbaalisessa muodossa aaltoina tai pulsseina, joihin liittyvästä symbolisesta sisällöstä voisi käyttää nimitystä 'yli-käsitteellinen tieto'".
http://www.netikka.net/mpeltonen/mindcontrol.htm
Ninja Hiiret selittävät kanavoinnin transsiin tai hypnoosiin verrattavana tilana jolloin henkilö puhuu tai kirjoittaa tietoa jonka lähteenä on alitajunta, henkiolennot tai humanoidit. Moni kirja on kirjoitettu kanavoimalla. Kanavoidut kirjat syntyvät yleensä “yhteen putkeen” lyhyessä ajassa.
Moni kaapattu, silminnäkijä, maagikko, UFO:sta kiinnostunut tai vastaava paranormaalien asioiden harrastaja tai tutkija on alkanut kanavoimaan tietoa koska tajunnassa ja ajattelussa on tapahtunut laajeneminen mikä on johtanut oman pienen ajattelu malliston valtaisaan kasvuun ja itsekeskeisen ajattelumallien murtumiseen. Seurauksena on tajunnan tason pysyvä muutos muodoltaan laajemmaksi ja impulsseille herkemmäksi.
Ninja Hiiret pysyvät kaukana mielenohjaus tyyppisistä projekteista vaikka heillä on sellaiseen toimintaan hyvät valmiudet.
Implanteista sen verran että ne eivät ole vaarallisia fyysiselle terveydelle. Harvemmin aivo-implantit ottavat kantajansa täysin ulkopuolisen (rodun) ohjaukseen niin että oma tahto menetetään täysin.
Darkside!
- ererwrrwerwe
siis tää ninja hiiret o joku läppä tai sitte ne o jotn marssilaisia.
- hmmmm.
Jos ufoja ja implantteja on ylipäätään olemassa, niin mistä joku voisi edes tietää että on implantti? Entä miksi avaruusolentoja pidetään henkisesti kehittyneinä vaikka sielläkin tunaroidaan ihan täysillä (ainakin mitä on lukenut)? Ei teknologia kerro etiikasta, moraalista tai uskonnosta vielä yhtään mitään. Mitä tekemistä ihmisellä pitäisi olla avaruusolentojen kanssa? Miksi pitäisi? Siis jos ufoja on -ja olentoja. Miksi avaruusolennot olisivat sen näköisiä kuin on kuvissa? Onhan ihmisellä sentään hiukset ym ja jokin ulkonäkö.
Miksi ufo näyttäytyy taivaalla ja sieppaisi jonkun? Miksi aiheuttaa edes kenellekkään siepatulle pelkoja, kun oikein psykologisesti hoidettuna, oikeiden ihmisten kanssa, asiat sujuvat ilman tuollaisia ilmiöitä. Erittäin kehittynyt äly ei tarvitse sieppausta, uskoisin. Ja sieppauksia on sitten ollut jo maailman sivu ja ihmisen "tutkimusta", -pitäisi olla jo tarpeeksi tietoa. Ja mikäli ihmisille on jotain sanomaa tai asiaa, sen voi selkeästi ilmaista.
Ufo juttu on aika mysteeri ja kaikesta huolimatta voi vaan miettiä onko huuhaata vai onko muka totta. Mikäli on totta, joka olisi aika hämmästyttävää, voisi enää todeta että kukaan normaali ei kaipaa sieppauskokemuksia ja tunarointia. Siihen ei ole oikeutta. Älykäs kommunikointi on aivan muuta. Hyvyys on älykkyyttä.
Mihin implantteja ylipäätään tarvitsee, jos tutkittu on jo kauan, ihmisen ohjaamiseen? Vai mikä teoria tuohon sopii? Kukaan ihminen tuskin suostuisi minkäänlaiseen "ohjaukseen". Mikäli sellaista olisi, se on väärin. Jokaisella kuuluu olla vapaa tahto ja oikeus omaan elämään.- että...
Myös paljon puhutut "jäljet" kerrottujen sieppausten jälkeen, kuulostavat sikäli oudoilta että -miksi joku avaruusolento haluaisi pilata kosmeettisesti ihoa kokeiden ohessa? Eikö tekniikka olekkaan niin kehittynyttä?
- DarkNinjaHiiri
että... kirjoitti:
Myös paljon puhutut "jäljet" kerrottujen sieppausten jälkeen, kuulostavat sikäli oudoilta että -miksi joku avaruusolento haluaisi pilata kosmeettisesti ihoa kokeiden ohessa? Eikö tekniikka olekkaan niin kehittynyttä?
Erään rodun näkemys asiasta:
”Meidän hybridiohjelmamme tavoite on luoda uusi ihmistyyppi, jolla on suurempi henkinen kapasiteetti sisältäen myös TELEPAATTISET kyvyt. Ihminen nykymuodossaan lakkaa vaiheittain olemasta, koska ihmisen kyvyt eivät vastaa neljännen tason palvelus-toiselle -olennoille asetettuja vaatimuksia, mikä vaatii ihmistä suuremmat henkiset kyvyt. Maapallolle tulevaisuudessa inkarnoituvat sielut ovat innoissaan tästä UUDESTA fyysisestä olomuodosta. Heidän mielipidettään KARTOITETAAN jatkuvasti ja he ilmaisevat sen halukkaasti. Geneettisinä insinööreinä me olemme vastuussa siitä, että tämä olomuoto täyttää neljännen tason palvelus-toiselle -olomuodolle asetetut vaatimukset. Emme esimerkiksi ota mukaan väkivaltaisia taipumuksia, joiden kautta sokea raivo voi saada yksilön valtaansa yhtäkkiä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin. Samoin ihmistä SUUREMPI ÄLY on pakollinen ominaisuus eikä siitä tingitä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin.”
Lähteenä on ZetaTalk.
Ninja Hiiret sanoutuvat irti palvelus-toiselle ynnä muulle epäilyttävästä informaatiosta. Vastaus ei ehkä anna mitään tietoa mutta tutkittavan tiedon käsittely niin että jätetään epäolennaiset asiat vähemmälle huomiolle on välttämätöntä. Aina löytyy kysymyksiä. Ninja Hiiret eivät ota kantaa lentolaitteisiin tai muuhun yksityiskohtaiseen teknologiaan. - olisikysymys
DarkNinjaHiiri kirjoitti:
Erään rodun näkemys asiasta:
”Meidän hybridiohjelmamme tavoite on luoda uusi ihmistyyppi, jolla on suurempi henkinen kapasiteetti sisältäen myös TELEPAATTISET kyvyt. Ihminen nykymuodossaan lakkaa vaiheittain olemasta, koska ihmisen kyvyt eivät vastaa neljännen tason palvelus-toiselle -olennoille asetettuja vaatimuksia, mikä vaatii ihmistä suuremmat henkiset kyvyt. Maapallolle tulevaisuudessa inkarnoituvat sielut ovat innoissaan tästä UUDESTA fyysisestä olomuodosta. Heidän mielipidettään KARTOITETAAN jatkuvasti ja he ilmaisevat sen halukkaasti. Geneettisinä insinööreinä me olemme vastuussa siitä, että tämä olomuoto täyttää neljännen tason palvelus-toiselle -olomuodolle asetetut vaatimukset. Emme esimerkiksi ota mukaan väkivaltaisia taipumuksia, joiden kautta sokea raivo voi saada yksilön valtaansa yhtäkkiä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin. Samoin ihmistä SUUREMPI ÄLY on pakollinen ominaisuus eikä siitä tingitä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin.”
Lähteenä on ZetaTalk.
Ninja Hiiret sanoutuvat irti palvelus-toiselle ynnä muulle epäilyttävästä informaatiosta. Vastaus ei ehkä anna mitään tietoa mutta tutkittavan tiedon käsittely niin että jätetään epäolennaiset asiat vähemmälle huomiolle on välttämätöntä. Aina löytyy kysymyksiä. Ninja Hiiret eivät ota kantaa lentolaitteisiin tai muuhun yksityiskohtaiseen teknologiaan.Ninjojen kohdalla Adamsin valkoisista hiiristä, jotka ovat maapallon älykkäin laji. Teksti on melkein Adamsin luokkaa olevaa revittelyä. Jatkakaa arvon siimahännät.
Silti epäilisin, ettei muutamalla implamtilla enää juurikaan voida vaikuttaa ihmiskunnan genomiin. Sekoittumista tapahtuu aivan liian paljon, että uudet geenit pääsisivät vallitseviksi. Niillä kun pitäisi olla suvunjatkamisen kannalta selvä etulyöntiasema vanhoihin nähden. Käsittääkseni älykkyydellä ja suvunjatkamisella ei ainakaan ole positiivista korrelaatiota. Päin vastoin. Eikä siinä hommassa juuri muitakaan henkisiä kykyjä vaadita. - PirunOmaKätyri
DarkNinjaHiiri kirjoitti:
Erään rodun näkemys asiasta:
”Meidän hybridiohjelmamme tavoite on luoda uusi ihmistyyppi, jolla on suurempi henkinen kapasiteetti sisältäen myös TELEPAATTISET kyvyt. Ihminen nykymuodossaan lakkaa vaiheittain olemasta, koska ihmisen kyvyt eivät vastaa neljännen tason palvelus-toiselle -olennoille asetettuja vaatimuksia, mikä vaatii ihmistä suuremmat henkiset kyvyt. Maapallolle tulevaisuudessa inkarnoituvat sielut ovat innoissaan tästä UUDESTA fyysisestä olomuodosta. Heidän mielipidettään KARTOITETAAN jatkuvasti ja he ilmaisevat sen halukkaasti. Geneettisinä insinööreinä me olemme vastuussa siitä, että tämä olomuoto täyttää neljännen tason palvelus-toiselle -olomuodolle asetetut vaatimukset. Emme esimerkiksi ota mukaan väkivaltaisia taipumuksia, joiden kautta sokea raivo voi saada yksilön valtaansa yhtäkkiä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin. Samoin ihmistä SUUREMPI ÄLY on pakollinen ominaisuus eikä siitä tingitä, vaikka sellaista vaadittaisiinkin.”
Lähteenä on ZetaTalk.
Ninja Hiiret sanoutuvat irti palvelus-toiselle ynnä muulle epäilyttävästä informaatiosta. Vastaus ei ehkä anna mitään tietoa mutta tutkittavan tiedon käsittely niin että jätetään epäolennaiset asiat vähemmälle huomiolle on välttämätöntä. Aina löytyy kysymyksiä. Ninja Hiiret eivät ota kantaa lentolaitteisiin tai muuhun yksityiskohtaiseen teknologiaan.Zeta jaksaa höpistä,uskoo ko Hiiret kaikki mitä niille syötetään?lol,taitaa olla manipulaatio hyvään maahan mennyt,jokainen voi luoda itselleen uskonnon kehittelemällä eri lähteistä ideoita,varo mitä opit,tuhoat realiteetin elämääsi,jokainen hallitsee elämää itse,kultit ym.vievät tahdon,vai haluatteko olla lampaita?,varo mitä opit ja mitä opetat,ettet olisi huijarin äänitorvi,peace.
Ps:Kaikki tiet eivät vie Roomaan.
- Anonyymi
Mitä tämä on alienit? Tuollainen "käärö" löytyi
https://ibb.co/ccj8J3T
tämmöisestä jäljestä.
https://ibb.co/7YrmMxY
Ja kun sitä rapsutti auki ja otti kuvasuurennokset, näyttivät ne tämmöisiltä:
https://ibb.co/SmPkNkC
https://ibb.co/MSNkvxw
luonto.pp.fi/public_html/kuvia/k1-helmi_800.jpg
Onko tässä saman näköistä?
https://ibb.co/whxv5j8
Onko tuo tämän näköinen?
https://ibb.co/6ZVKxyp
https://ibb.co/vd5x89M
Löytyyköhän päästä tämmöinenkin?
www.indianmemories.net/wp-content/uploads/anegde-bump-behind-ear-4.jpg
Näyttää nimittäin tämän tapaiselta:
www.medgadget.com/img/medtronic-soletra.jpg
https://www.ibshospitals.com/wp-content/uploads/2018/40.jpg
https://musicis2words.files.wordpress.com/2012/06/rightsideimplant.jpg
https://ibb.co/9Y9L6m2- Anonyymi
Eräs sotaveteraani sukulainen valitteli usein kovia päänsärkyjä. Sissi kun oli luonteeltaan niin lääkäriin ei mennyt. Kun aika hänestä jätti, niin ruumiinavauksessa hänen päästään löydettiin kymmeniä kranaatinsirpaleita.
Minulla on nuppineulan pään kokoinen kivikova "herne" ollut koko elämäni vasemmassa korvanlehdessä. Lienenkö sitten merkitty mies. - Anonyymi
Olihan noita kranaatinsirpaleita useillakin veteraaneilla. Minullakin koteloitunutta tavaraa, lääkäreiden mielestä saa olla. Ne kivut on ok.
- Anonyymi
lisä, ravinteista, ja, kaikenlaisesta,
ilta, lehtien materiaalista,
jotka, olen vain laittanut, roskiin vain täysin,
ei, mitään ihmeempää tai, mitään muutakaan,
mitä, elämässäni on ollut,
pelkkää hömppää hömpän lisäksi,
jota, olen vain laittanut roskikseen,
elämäni on ollut pelkkää nettiä vain,
ja, mitään muuta en ole jaksanut,
ja, mitäs muuta, siinä on ollut,
sitten, lisäksi, kosmetiikasta, vain, kuvia ja tietoa,
johon, minulla ei oikein ole varaa,
paitsi, sitten, isompiin purkkeihin,
N
- Anonyymi
Olenko turvassa täällä? Voinko kertoa? Minulla implantteja keho täynnä! Olen aivan paniikissa! Sitten ne kamalat implantit tulevat ulos, ne pakottavat minut kyykistymään ja ne haisevat pahalle! En kestä tätä enää!
- Anonyymi
aivo, implantti,
sillä, on jo, todella kova, kiire,
sillä, ihmiskunta, on aivan liian verenhimoista, ja, ajattelematonta,
ja, kaikki, kaunis, ja, hyvä,
sen, ihmiskunta, tuhoaa, täysin,
sillä, 98% ihmiskunnasta, ei todellakaan ole älykästä tai viisasta,
kaikkea, muuta,
verenhimo, on aina, ollut, ihmiskunnan synti,
ja, ihminen, on ollut koko historiansa aikana, täysin veren, himoinen,
ja, jos, tekee lukemattomasti hyvää ja kaunista,
ihminen, 98% tuntee, vain, verenhimoa, siitä,
ja, sitä, se, on, ja, on,
ja, sen vuoksi, tarvitaan, äärimmäisen kehittynyt aivo, implantti,
joka, antaa erittäin suuren älykkyyden ja viisauden,
loputtoman veren, himon,
loputtoman rahan ahneuden,
ja, loputtoman ajattelemattomuuden sijasta,
ja, olen vain ihmiskunnan uhri,
lapsellinen, ihminen,
todella lapsellinen ihminen,
joka, uskoi, vain, lapsuuden haaveisiin ja satuihin,
ihmiskunnan, jaloudesta ja kauneudesta ja ennen kaikkea, hyvyydestä,
ja, unelmissani ja haaveissani, vielä, aivan liian paljon kokeneena,
ja, nähneenä,
uskon, että aivo, implantilla, tulee viimeinkin ihmiskunnalle,
hyvyys, kauneus, uljaus, ja, älykkyys ja viisaus,
aivo, implantin avulla,
sillä, olen koko elämäni elänyt, ja, nähnyt koko elämäni aikana,
lukemattomia, ja, lukemattomia, ihmisiä,
ja, veren himoisempaa, porukkaa, en ole koskaan elämäni aikana, nähnyt,
kuin, ihmiskunta,
joka, 98% ihmiskunnasta, tuhoaa kaiken, mihin se, koskee,
kaiken kauniin, hyvän ja jalon,
ja, minkä vuoksi?
pelkän, lapsellisuuden ja naiiviuuden vuoksi,
pelkän lapsellisuuden ja naiiviuuden vuoksi,
ja, olen mitä olen,
pelkkä, erityiskoulun kasvatti,
ja, ihminen, joka elämässään on saanut vain huonoja, arvo, sanoja,
melkein kaikki,
silti, kykenin, kaikkeen, mihin kykenin, tahdon voimani avulla,
kun, tiesin, että jos, minä häviän, mitään ei enää ole,
ja, ei, kai, siinä muuta.
silti, uro, tekojeni, jälkeen, on olo, tila, tyhjä, täysin,
voiko, ihmiskunta, olla todellakin näin ajattelematonta, ja, väkivaltaista,
koko, ihmiskunta, täysin?
ja, kun, sen, tajuaa, kaiken tämän,
aivan, kaiken tämän,
ja, että ihmiskunnasta, 98% on tällaista, porukkaa,
niin, silloin elon musk tekee, aivo, implantin kanssa todella hyvää työtä ja,
tulosta,
vaikka, vuosia, siihen menee,
niin, aivo, implantti joka antaa, 98% ihmiskunnalle, älykkyyden ja viisauden,
poistaa, lopulta, ainaisen, koko ihmiskunnan historian vallinnutta,
ainaista, ajattelemattomuutta, ja, ainaista, veren himoa,
ja, sitä että nautitaan, kun äärimmäisen sairas ja heikko,
on, ojan pohjalla,
ja, koko raamattu, on unohdettu,
ja, vain, ahneus, verenhimo, ja, ainainen, väkivalta, heikoimpiaan,
kohtaan, on vain vallinnut KOKO ihmiskunnan historian ajan,
niin, silloin, tajuan, ja, uskon, kaikkien tämän lukevien tajuavan,
miten, uskomaton keksintö aivo, implantti on,
ja, miten uskomattoman tärkeä se, on,
kun, se, äärimmäisen paljon kehittyy, sekä älykkyydeltään ja viisaudeltaan,
aivan, jokaiselle, ihmiselle, maailmassa,
100% aivan kokonaan,
joten, maailmasta, kaikki, turhat, raha, reiät, aivan, pois,
ja, kaikki, halpa, työt, täysin, pois,
ja, kaikki, turhat, ihmiset, Euroopasta, ja, Amerikasta, täysin, pois,
että, saamme, viimeinkin ruhtinaallisesti rahaa, joka, vuosi, aivo, implanttiin,
että, ihmiskunnalle, viimeinkin, 98% kehittyy,
äärimmäisen älykkyyden ja viisauden, jälkeen viimeinkin, se, kaikkein,
tärkein jokaista, heikkoa, ja sairasta elollista, kohtaan,
kuten, minä,
Se, kaikkein kuuluisin ja tärkein maailmassa, jonka koko ihmiskunta,
on, lähes, tulkoon KOKO historiansa, aikana, unohtanut,
intiaanien kohdalle, eläinten kohdalla, luonnon kohdalle, merten kohdalla,
biisonien, kohdalla,
kaikkien, maailman heikoimpien ja sairaitten kohdalla,
aito, rakkaus ja välittäminen, toista, kohtaan,
eikä, ainainen, väkivalta, ja, vihanpito, ja, alistaminen, ja, ajattelemattomuus,
joten, pyydän, kun, maailma tulee jälleen maailmaksi, unelmissani,
jo, äärimmäisellä urakalla, jo, vuosien kuluttua,
kun, koko ihmiskunta, on jo unohtanut koko raamatun.
ja, heikoimpien ja sairaitten auttamisen,
kuten, vaikeasti sairaitten skitsofreenikoiden, kuten minä,
joilla, on koko ihmiskunnan vaikein ja moni, mutkaisen sairaus,
niin, muistakaamme, koko ihmiskunta, viimeinkin raamatun,
opit, ja, neuvot, ja, viisaudet,
miten rakastetaan lähimmäisiä ja rakkaita, ja, miten, ollaan, kuten,
maailmassa, pitäisi olla,
mutta, kun, ihmiskunta, ei kykene, millään tavalla, siihen,
ei, ole, koko ihmiskunnan historian aikana, kyennyt, oikeastaan,
milloinkaan, siihen,
niin, oppikaamme, jo, viimeinkin, kaikista, ihmiskunnan virheistä,
eli, ajattelemattomuudesta ja väkivaltaisuudesta täysin,
joka, säilyy ja kukoistaa, koko ihmiskunnassa, 98% vaikka,
meillä, on raamattumme,
ja, opit ja neuvot, miten rakastetaan lähimmäistämme, ja, sairaitamme,
ja, heikoimpiamme,
niin, silloin aivo, implantti, aivan jokaiselle, 98% ihmiskunnasta,
N
=) - Anonyymi
ja, kun, saamme, & järjettömissä ja käsittämättömissä määrin,
rahaa, joka, kuukausi,
ja, joka, vuosi, & yhä, lisää ja lisää,
kaikesta, maailman järjettömästä toiminnasta, & yhä, lisää ja lisää,
niin, saamme, sillä jo, muutamien vuosien kuluttua, tähti, tieteelliset,
rahat, aivo, implanttiin,
ja, 5-10 vuoden kuluttua,
aivan, käsittämättömät ja tolkuttomat määrät rahaa, aivo, implantin,
tutkimiseen,
=)
ja, se, vaatii, nimenomaan, sitä tärkeintä asiaa, koko maailmassa,
joka, ohjaa, kaikkea, maailmassa, & raha, ja, sitä vain, kuukaudesta,
toiseen, aivo, implantin tutkimiseen ja nimen, omaan, aivo, implantin,
tutkimiseen, rahaa, vain,
niin, paljon, ettei, jo, muutaman vuoden kuluttua, ettei, missään missään,
ole, tolkkua eikä järkeä,
ja, 5-10 vuoden kuluttua,
ja, unelmissani ja haaveissani jo 5 vuoden kuluttua,
niin, paljon, rahaa, aivo, implantin tutkimiseen, rahaa,
että, ihmiset, kaikki, 98% pitävät, sitä raha, määrää, niin käsittämättömän,
suurena, että ne pitävät, sitä raha, määrää, joka, menee aivo, implantin,
tutkimiseen, täysin järjettömänä,
joten, dyynin fantasia, aivan kaikessa tässä,
ja, sen tietää,
olen jo koko elämäni sitä kokenut, koko elämässäni,
että, 98% ihmiskunnasta, on todellakin, mitä on,
ja, kaikki, viisaat ja älykkäät, jotka lukevat, näitä tekstejä,
voivat, täysin samaistua, sanoihini,
sillä, koko ihmiskunnan historian ajan, heikoimpia ja sairaita,
on, alistettu ja kiusattu,
ja, väkivaltaa, on todella paljon,
ja, kaikkea, mitä ei saisi, milloinkaan enää ihmiskunnan historiassa,
ja, varsinkaan tulevaisuudessa,
mahdollisimman pian koittavassa, unelmissani,
=)
jos, urakoimme, äärimmäisellä tarmolla, kohti uljainta ihmiskuntaa,
kohti, utopiaa,
niin, silloin, väkivalta, ja, barbaarisuus,
ja, heikoimpien ja sairaimpien alistaminen,
saisi olla, täysin pois,
ja, silloin, aivo, implantti, on todellakin, mitä uljain ja hienoin keksintö,
heti, kvantti, tietokoneen jälkeen,
=)
N - Anonyymi
No jos näitä implantteja kerran löytyy useampikin miksi niitä ei sitten ole tutkittu ja tietoja julkistettu. Luulisi että lääkärin poistamaan vieras esine tutkitaan sairaalassakin automaattisesti ja sen jälkeen vielä tiedemiehet tutkivat sen. Asian salaaminen on nyky maailmassa käytännössä mahdotonta. Ei tarvitse kuin yksi lääkäri julkistaa asian ja kolleekat tekevät vertais arvion ja sitten joku arvostelu tiedelehti tekee siitä vuosituhannen uutisen. Esko Valtaojan sanoin yhtään uskottavaa todistetta ei ole.
- Anonyymi
Valtaojako se kaiken tietää.
Enpä ole lääkäreiltä vastausta saanut omiin siruihin "implantteihin".
Tämän lisäksi ufon kuvanneena kuskeineen ei asiassa pitäisi olla epäselvyyksiä, sattumaa sanovat tietenkin skeptikot.
Teistä ei ole muuhun kun tekamään asiasta pilaa, kuten tällaisia tiktok pätkiä.
Onhan siinä siru leukaluussa mutta Roger Leirin opit ovat kateissa, ne implantit kun ovat yleensä vasemmalla puolella kehoa.
Tekoäly ei liioin ole oikein ajantasalla, täytyy vissiinkin kouluttaa.
https://www.youtube.com/shorts/iSYA5VIQFWI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin1885511- 1691671
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)661487- 691038
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?6847Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte124827- 57814
Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy192798En olisi uskonut et
Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.66769- 76761