Tässä on nyt se teidän legendanne. Luulisi olevan varaa käytöstapoihin...
http://www.youtube.com/watch?v=8-JwU-u1cls
Uskomatonta
10
691
Vastaukset
- ....
Oliko tuo muka niin hirveän diivamaista tai narttumaista?
Jos on kuuma, niin on kuuma. Kai siitä saa kertoa. Kirjoituksesi perusteella odotin jotain paljon järisyttävämpää.
Big deal.- oli...
diivamaista. Madonna ei taida tietää konditionaalin tai kiitoksen merkitystä.
- ....
oli... kirjoitti:
diivamaista. Madonna ei taida tietää konditionaalin tai kiitoksen merkitystä.
Enough said.
- on eri
.... kirjoitti:
Enough said.
käsitykset hyvätapaisuudesta. Madonna käyttäytyy kuin mikäkin maailman omistaja. Ja hän ottaa juontajan lehtisen eikä edes kiitä.
- biatch..
on eri kirjoitti:
käsitykset hyvätapaisuudesta. Madonna käyttäytyy kuin mikäkin maailman omistaja. Ja hän ottaa juontajan lehtisen eikä edes kiitä.
just hyvä. i love it!!
- NÄIN ON!
biatch.. kirjoitti:
just hyvä. i love it!!
Madonna on maailman diiva nro 1! Mutta hän tekee sen sivistyneesti ja rajoissa. Eikö maailman suurimmalla tähdellä ole varaa käyttäytyäkin väh'n "ylimielisesti"? En sano että sen pitäisi olla sallittua tai hyväksyttyä tai se tuntuisi niin kivalta yhteistyötahojen mielestä mutta mitä muuta voi odottaa? Emme voi Madonnalle mitään.Koko maailma palvoo häntä ja hän totisesti tietää sen!
MUtta mielestäni Maddella on säilynyt järki hyvin päässä kaikista diivajutuista ja kabbalah-uskosta,Aguilera-suuteloista ja "kummallisista" lastenkasvatustavoista huolimatta. Vähän(eikä niin vähääkään) ylimielinen ja narttu Madonna toki on,sen näkee jo käytöksestä,puhetavasta ja katseesta. Onhan näitä huhuja missä Madonnaa sanotaan maailman vaikeimmaksi henkilöksi mutta kyllä hän osaa olla lämmin,hellä ja antelias äiti,vaimo,ikoni ja lahjoittaja-hyväntekijä. - mutta totta
biatch.. kirjoitti:
just hyvä. i love it!!
monet Madonna fanit rakastaa Madonnan bitchimäistä puolta jota Madonna aina silloin tällöin väläyttelee.
Jossain oli pätkä toisestakin haastattelusta, jossa Madonna pisti Italialaisen toimittajan vääntelehtimään ja änkyttämään heti haastattelun alkumetreillä. - ....
on eri kirjoitti:
käsitykset hyvätapaisuudesta. Madonna käyttäytyy kuin mikäkin maailman omistaja. Ja hän ottaa juontajan lehtisen eikä edes kiitä.
... että sinä olet hakemalla hakenut tuon videon YouTubesta vain siksi, että pääset sanomaan, että "katsokaa, kun Madonna on leuhka".
Jos sen vaivan olet nähnyt, niin Madonna taitaa kiinnostaa sinua enemmän kuin itsellesi vielä myönnätkään.
Madonna on Madonna, maailman omistaja. Ei hän nöyristelemällä ole saavutuksiaan saavuttanut.
- .............................
eihän toi nyt ollut yhtään mitään.
yhyyyy oli se ihan hirveee kauheeta apuaaaaaaaaaaaa - kuu6
Oon nähny ton aikoja sitte jo.
No toi on American Lifen ajoilta, jolloin Madonna oli tommonen v*ttuilevainen.. varmaankin Huonon suosion takia. Ja se Italialais juttukin on American Lifen haastattelusta.
Tosta "ei ees kiittäny" voi olla et siitä on jätetty pois se "Thänksi".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä3410281Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on12110074- 217901
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776294Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.304842- 514613
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1143985Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1233371- 623087
Adonikselle
Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin2173016