Sari kakalla

näin 24/7ssa kun sari meni ruokailun jälkeen vesssaaan päästää hirveet ripulikakka setit.. hyi helvetti kuin se kehtaa!! kauhee ääni sieltä kuulu kun pökäleet putoili pönttöön hyi helvetti!!!!!
52406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ulos, jos joku menee vessaan tarpeilleen-sori

Äänestä
  • Kaippa se nyt paskalla käydessä ääni kuuluu muiltakin..heh noh onneksi sentään saavat vessassa käydä rauhassa kun se ei tuu ulos...

    Äänestä

ripulikakkaa ole ikään tullut :D ??

Äänestä

No voi jessus. Jos maha on kerran sekasi, niin eiköhän sillo mee vessaan ja päästää kaikki pihalle. Tuskimpa siinä kerkiee ajattelemaan, onko tv:ssä vai ei. Onko sun pakko kahtoa, jos et kehtaa normaalia ihmisten käytöstä kahtoa??!!

Äänestä
  • sari on sika!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oksentaja kirjoitti:

näin 24/7ssa kun sari meni ruokailun jälkeen vesssaaan päästää hirveet ripulikakka setit.. hyi helvetti kuin se kehtaa!! kauhee ääni sieltä kuulu kun pökäleet putoili pönttöön hyi helvetti!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu