Putken poltto

kertokaa miten tehdään putken poltto tolla saadaan kaikki paska pois putkesta???
2448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Putken toisesta päästä hiekkapuhallus, ja toisesta imu.

Näin putki melkeen kiiltää sisältä

Äänestä

kunnon nuotioja putkisiihen ja anna olla niin auan että mene punaseksi!hiilokseen ja kompuralla vähän ilmaa että hiilet hehkii ja kun putki on pinanen osaittain niin sitte sievästi koputtelet ka heilutelet!sitte putki paikolleen ja ilman änkköö ja mopo käyntiin ja kaasu pohjaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,,,,,, kirjoitti:

kertokaa miten tehdään putken poltto tolla saadaan kaikki paska pois putkesta???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu